Máme oficiální oznámení od společnosti Samsung, v němž se uvádí, že oficiální datum vydání velmi očekávaného phabletu Sasung Galaxy Note 9 se bude konat 9. srpna v New Yorku.

Načasování je v souladu s tím, co ukazují předchozí úniky a které je také v souladu s ročním harmonogramem zavádění těchto smartphonů společnosti Samsung na trh. 

Svou pozvánku na launch párty již obdrželo několik známých osobností (náš email je zatím prázdný 🙂 ), včetně populárního YouTubera MKBHD, který se o to podělil na svém Twitteru.

Co víme o Galaxy Note 9 je, že bude poháněn Exynos 9810 / Snapdragon SoC spolu s 6GB / 8GB RAM. Můžeme také očekávat display s rozlišením 1440p Super AMOLED spolu s snímačem otisků prstů. Existuje několik spekulací o umístění zmíněného snímače otisků prstů, přičemž některé úniky naznačují, že společnost Samsung by se mohla vydat cestou Vivo a přejít k integrování do displeje.

[irp posts=”35771″ ]

Kromě toho je také možné očekávat 4000mAh kompatibilní baterii s Quick Charge 4.0. Několika vylepšení by se měl dočkat také S-Pen. Pokud jde o softwarovou stránku, tak Note 9 bude téměř jistě běžet na Androidu Oreo 8.1 s nadstavbou Samsung Experience 9.0. Mohli bychom se také dočkat premiéry Bixby ve verzi 2.0

Těšíte se na novou vlajkovou loď společnosti Samsung?

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno