Pozvánka: Ve dnech 5.–8. července proběhne v České republice velkolepá oslava 115. výročí značky Harley-Davidson, amerického výrobce motocyklů a motocyklového příslušenství.

Organizátoři akce očekávají více než 60 000 motorkářů z celého světa a více než 100 000 návštěvníků. S hladkým průběhem oslav pomůže společnost Samsung se svou bezpečnostní platformou KNOX.

Samsung organizátorům třídenní akce poskytne telefony Galaxy S, které budou prostřednictvím Knox Configure plnit potřeby a požadavky zástupců Harley-Davidson. Zároveň budou do telefonů nainstalovány speciální aplikace, které umožní celému organizačnímu týmu obsluhovat návštěvníky akce na branách a čerpacích stanicích.

Celé řešení Samsung KNOX pro Harley-Davidson je postaveno na centrálním managementu a zabezpečení koncových zařízení. Tím pádem je velice jednoduché na obsluhu a maximálním způsobem podporuje produktivitu uživatelů. Díky moderní síti LTE od mobilního operátora Vodafone jsou navíc zajištěné i rychlé datové přenosy – ty se během akce postarají o rychlý přenos dat mezi aplikacemi v telefonech Galaxy S a backend systémy.

Platforma Samsung Knox vytváří kolem mobilního zařízení digitální pevnost, která chrání citlivé informace před neoprávněnými návštěvníky a útoky škodlivého softwaru. S Knox Configure mohou firmy kompletně přizpůsobit a ušít na míru zařízení, které plně vyhovuje prostředí, pro něž je určeno. Manažerům IT poskytuje konfiguraci, nasazení aplikací a možnosti personalizace UI/UX, stejně jako služby hromadné vzdálené registrace a poskytování služeb, a mají tak ovládání svého mobilního řešení plně pod kontrolou od začátku do konce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno