Pozvánka: Ve dnech 5.–8. července proběhne v České republice velkolepá oslava 115. výročí značky Harley-Davidson, amerického výrobce motocyklů a motocyklového příslušenství.

Organizátoři akce očekávají více než 60 000 motorkářů z celého světa a více než 100 000 návštěvníků. S hladkým průběhem oslav pomůže společnost Samsung se svou bezpečnostní platformou KNOX.

Samsung organizátorům třídenní akce poskytne telefony Galaxy S, které budou prostřednictvím Knox Configure plnit potřeby a požadavky zástupců Harley-Davidson. Zároveň budou do telefonů nainstalovány speciální aplikace, které umožní celému organizačnímu týmu obsluhovat návštěvníky akce na branách a čerpacích stanicích.

Celé řešení Samsung KNOX pro Harley-Davidson je postaveno na centrálním managementu a zabezpečení koncových zařízení. Tím pádem je velice jednoduché na obsluhu a maximálním způsobem podporuje produktivitu uživatelů. Díky moderní síti LTE od mobilního operátora Vodafone jsou navíc zajištěné i rychlé datové přenosy – ty se během akce postarají o rychlý přenos dat mezi aplikacemi v telefonech Galaxy S a backend systémy.

Přečti si  Víme, pro které telefony Samsung vydá do konce roku stabilní aktualizaci One UI 5.0 postavenou na Android 13

Platforma Samsung Knox vytváří kolem mobilního zařízení digitální pevnost, která chrání citlivé informace před neoprávněnými návštěvníky a útoky škodlivého softwaru. S Knox Configure mohou firmy kompletně přizpůsobit a ušít na míru zařízení, které plně vyhovuje prostředí, pro něž je určeno. Manažerům IT poskytuje konfiguraci, nasazení aplikací a možnosti personalizace UI/UX, stejně jako služby hromadné vzdálené registrace a poskytování služeb, a mají tak ovládání svého mobilního řešení plně pod kontrolou od začátku do konce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno