Jak jsme vás nedávno informovali, tak Samsung Galaxy Note 9 by budoucí uživatelé  měli být schopni připojit k externímu monitoru bez nutnosti vlastnit drahé externí DeX příslušenství.

Dnes se dozvídáme, že v souvislosti nejen s touto funkcí by měla nadcházející vlajková loď Galaxy Note 9 být vybavena masivním chlazením. Toto masivní chlazení by mělo zaručit vynikající výkon jak u procesoru Snapdragon 845, tak i u Exynos 9810.

O chlazení a tedy i stabilní maximální výkon by se měly postarat masivní měděné heat pipe chladící trubičky. To jistě ocení budoucí majitelé jak při využití výše uvedené možnosti připojit Note 9 přímo k externímu monitoru, tak i při hraní her, obzvláště potom Fortnite, který má být pro spuštěn výhradně pro Samsung Galaxy Note 9 a který využije výkon, jak CPU, tak i GPU co nejvíce.

[irp]

Galaxy Note 9 by tak mohl být novým šampionem, který udrží dlouhodobě vysoko běžící takty procesoru pro maximální produktivitu a plnění úkolů. Té by ostatně mělo napomoci i interní uložiště, založené na standardu UFS 2.1, díky kterému by při spouštění aplikací, nemělo docházet k žádnému zpoždění, protože rychlost čtení a zápisu těchto úložných čipů je velmi vysoká.

Samsung Galaxy Note 9 bude oficiálně představen 10. srpna v New Yorku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno