Galaxy Note 9, stejně jako každé jiné vydání nového smartphonu od společnosti Samsung, doprovází řada předchozích úniků informací, které dávají spotřebitelům představu o tom co je čeká.

Navíc každoročně samotný Samsung přidává řadu zábavných a „náhodných“ informačních úniků v rámci předprodejní PR kampaně.

Společnost dnes zveřejnila na svých webových stránkách oznámení, potvrzující řadu dříve popsaných specifikací. Samotné odhalení nové vlajkové lodi je naplánováno a příští pátek tedy 10. srpna a v tu dobu se také předpokládá zahájení předběžných objednávek. Ovšem před samotnou událostí společnost Samsung nechtěně již dnes, na oficiální verzi webu pro Nový Zéland, uveřejnila stránku pro předobjednávky.

Stránka aktuálně již není k dispozici a během doby, kdy byla uveřejněna, bylo odkazující tlačítko pro předběžné objednávky nefunkční.

[irp posts=“44434″ ]

Očekává se, že Samsung Galaxy Note 9 zahájí prodeje s cenou přibližně okolo 1000 dolarů pro USA a nově se předpokládá, že by zařízení mělo být celosvětově dostupné od 24. srpna a to v pěti barevných variantách: Arctic Silver, Coral Blue, Lilac Purple, Midnight Black a Teddy Brown.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno