Cenami ověnčený herní notebook Razer Blade 15 je nyní k dispozici s ethernetem a duálním úložištěm za nižší základní cenu. Limitovaná edice Mercury White mění estetické zpracování herních notebooků.

Razer, přední globální producent lifestylových výrobků pro hráče, představil nový základní model a limitovanou edici svého populárního herního notebooku Razer Blade 15, aby tak vyhověl požadavkům progamerů a profesionálních kreativců a zároveň jim nabídl nižší počáteční cenu.

Razer Blade 15 – nový základní model

Nový základní model Razer Blade 15 reaguje na volání hráčů po prostornějším úložišti a bohatší konektivitě nejmenšího 15,6palcového herního notebooku na světě. Aktuálně prodávaný pokročilý model tedy doplní tato nová verze, jež v rámci produktové řady Razer Blade 15 nabídne dvě úrovně výkonu a funkcí.

Uvnitř základního modelu Razer Blade 15 se nachází duální konfigurace složená z m.2 SSD + 2,5palcového HDD, jež zajišťuje bleskovou rychlost i štědrou kapacitu pro ukládání dat. Uživatelé, kteří potřebují ještě více prostoru, si mohou obě tyto komponenty upgradovat.

Tento model Razer Blade 15 je vybavený klávesnici s jednozónovým RGB plošným podsvícením technologií Razer Chroma™. V těle štíhlém pouhých 19,9 mm se nachází port pro gigabitový ethernet, zajišťující vylepšenou konektivitu, a také proslulý systém odvodu tepla.

Přečti si  vivo se stává oficiálním sponzorem a oficiálním smartphonem mistrovství světa ve fotbale v Kataru

Hráči mají k dispozici pro Razer charakteristické tělo z CNC hliníku, grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX 1060 Max-Q design, šestijádrový procesor 8. generace Intel® Core™ i7-8750H, 16 GB rozšiřitelné systémové paměti a 15,6palcový, 60Hz displej Full HD (1920 x 1080) s úzkými rámečky, a to vše za cenu od 1599 $.

Základní model Razer Blade 15 bude v prodeji od 10. října 2018 v USA, Kanadě a Číně přes stránky Razer.com a u vybraných prodejců. Od listopadu 2018 pak bude k sehnání přes Razer.com a vybrané prodejce i v některých evropských, asijských a tichomořských zemích.

Razer Blade 15 – limitovaná edice Mercury White

Nová limitovaná edice Razer Blade 15 Mercury White nabízí fanouškům vzhled, který je od ostatních herních notebooků v ostrém kontrastu, a disponuje výpočetní silou a výkonem, na něž kritici pějí chválu již od okamžiku, kdy byl tento notebook letos představen.

Tělo Razer Blade 15 Mercury White má matně bílou povrchovou úpravu, černé USB porty a neosvětlené logo Razeru vyvedené v několika odstínech. Řada Razer Blade přitom tradičně nabízela notebooky s matně černým povrchem, zelenými USB porty a podsvíceným zeleným logem Razeru.

Přečti si  Víme, pro které telefony Samsung vydá do konce roku stabilní aktualizaci One UI 5.0 postavenou na Android 13

Razer Blade 15 ovládl scénu herních notebooků díky svému inovativnímu systému chlazení s využitím odpařovací komory, individuálnímu RGB podsvícení kláves a kompaktnímu tělu z CNC hliníku. Díky procesoru 8. generace Intel Core i7 a grafice NVIDIA GeForce GTX 1060 nebo 1070 Max-Q design se můžete bez obav střetnout se soupeři na e-sportovních turnajích s vědomím, že váš stroj byl navržen speciálně pro herní účely.

Během 4. čtvrtletí 2018 se dostane do prodeje kusově omezené množství těchto modelů, a to v USA a Kanadě přímo přes Razer a v Číně u vybraných prodejců.

Spoluzakladatel a výkonný ředitel Razeru Min-Liang Tan řekl: „S Razerem Blade 15 jsme vytvořili nejmenší 15,6palcový herní notebook na světě a nastavili novou laťku na poli dokonalé herní mobility. Vyslechli jsme připomínky našich fanoušků a vše ještě vylepšili novou barevnou variantou, podporou ethernetu, bohatším výběrem úložného prostoru a dostupnější cenou.“

Více informací najdete na stránce ZDE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno