Nový ovladač Razer Raiju Mobile a pecková sluchátka Hammerhead USB-C ANC umožňují skvělé ovládání a poslech i na cestách.

Razer, přední globální producent lifestylových výrobků pro hráče, dnes spolu s představením svého zbrusu nového telefonu Razer Phone 2 oznámil také zahájení prodeje ovladače Razer Raiju Mobile a sluchátek Razer Hammerhead USB-C ANC, jež spolu tvoří dokonalou sadu pro mobilní hraní a zábavu.

RAZER RAIJU MOBILE

Ovladač Raiju Mobile je mobilní gamepad s držákem telefonu a připojením Bluetooth, který obohacuje svět mobilních telefonů o plnohodnotný konzolový gamepad. Díky čtyřem přemapovatelným multifunkčním tlačítkům, mechanickým akčním tlačítkům Razer™ s hmatovou odezvou, režimu vlasové spouště a nastavitelnému držáku telefonu si mohou hráči u svých oblíbených mobilních titulů vychutnat vylepšenou přesnost a dokonalé pozorovací úhly.

Pokročilé možnosti nastavení a personalizace jsou k dispozici prostřednictvím mobilní konfigurační aplikace. Razer Raiju Mobile podporuje nejvýznamnější telefony s Androidem a největší hity mobilního herního světa, jako jsou „Vainglory“, „Lineage 2“, „Dead Trigger 2“, „Gear-Club“ a mnohé další.

Přečti si  HyperX na veletrhu COMPUTEX 2023 představil Herní headset Cloud III a sluchátka Cirro Buds Pro True Wireless

RAZER HAMMERHEAD USB-C ANC

Pecková sluchátka Razer Hammerhead USB-C ANC umožňují plné ponoření do her na cestách, a to při zachování drobných rozměrů a nenápadného designu. Prostřednictvím portu USB-C na smartphonu využívají naplno možností technologie aktivního potlačování hluků (ANC). Účinek je díky tomu stejný jako u velkých modelů, ovšem bez potřeby jejich rozměrů.

O zcela špičkovou kvalitu zvuků se stará technologie duálních měničů s kombinací dynamických měničů a varianty Balanced Armature, která zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi hlubokými basy a jasně vykreslenými výškami. Zabudovaný digitálně-analogový konvertor (DAC) zpracovává signál v kvalitě 24 bit / 96 kHz a je tak zárukou čistého, nekomprimovaného zvuku.

Sluchátka jsou osazena pěnovými špičkami Comply™, jež zajišťují maximální pohodlí, bezpečné osazení v uchu a lepší izolaci před okolními hluky. Kombinace všech těchto prvků vám umožňuje dokonalý, ničím nerušený poslech, ať už jste právě kdekoliv.

Přečti si  Asus dnes uvádí na český trh Zenbook S 13 OLED, nejtenčí 13,3″ OLED notebook na světě

Zmíněné technologie doplňuje ovládání na kabelu, mikrofon, pevné hliníkové tělo sluchátek a oplétané kabely, které se nezamotávají.

„Razer Raiju Mobile a Hammerhead USB-C ANC nás posouvají opět o kus blíže k našemu cíli – umožňovat uživatelům, aby si mohli vychutnávat zábavu na mobilních zařízeních naprosto na maximum,“ řekl Min-Liang Tan, spoluzakladatel a výkonný ředitel Razeru. „Filmy, hudbu a hry si už můžete užívat naplno nejen doma, nýbrž i na cestách.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno