Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh projektor GV1.

Nový LED model nabízí nový přístup k velkoplošné zábavě pro vyznavače moderních lifestylových produktů. Kompaktní, lehký a bateriemi napájený projektor umožní přehrávání filmů, videí či hudby přes Wi-Fi, Bluetooth nebo USB-C bez potíží s nastavením nebo připojením.

BenQ GV1 je zábavní projekční stanice o velikosti většího šálku kávy,“ říká Steve Chu, prezident BenQ Europe, a dodává: Zcela bez kabelů reprodukuje audiovizuální obsah na velké ploše naprosto kdekoli a otevírá tak nové možnosti zábavy pro různý životní styl.

Mobilita a okamžitá připravenost odhaluje nové způsoby, jakými si mohou uživatelé vychutnávat velký obraz v širokém spektru situací, jako je vaření, posezení s přáteli, kooperace při práci nebo během sportovního tréninku.

Přečti si  iPhone 15 bude podporovat nejnovější standard WiFi 6E

Projektor BenQ GV1 nabízí rozlišení 854 x 480 pixelů, svítivost 200 ANSI lumenů a vysoký kontrast 100000:1. Zdroj projekce je umístěn na samotném vrcholu a díky speciálnímu závěsu umožňuje nastavit sklon až o 15° což znamená posunutí obrazu o 77 cm ve vertikálním směru. Maximální projekční plocha je 100 palců,  doporučená pak 60 palců pro umístění v pohodlně výšce ideální pro sledování. Spolu s automatickou korekcí lichoběžníkového zkreslení vytváří projektor BenQ GV1 vysoce kvalitní obraz s flexibilní instalací.

Projektor je osazen technologií, která získala ocenění „2015 Academy Award of Merit Oscar“, a kterou používá 90 % světových digitálních kin. BenQ GV1 tak přináší vysoce kvalitní obraz s přesnými barvami, vysokou ostrostí a dlouhou živostností 30 000 hodin bezúdržbového LED zdroje světla.

Přečti si  Unikly ceny Samsung Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra, připravte se na vyšší cenu

BenQ GV1 bude k dispozici v průběhu února za doporučenou koncovou cenu 9499 Kč s DPH v české republice a 365,90 euro s DPH na Slovensku.

2 KOMENTÁŘE

  1. Nechapu proc v teto dobe nekdo vydava projekturek s fyzickym rozlisenim tak nizkym jako je toto… Muj mini projektor 3M MP220 cca 6let stary ma rozliseni aspon 1024*600 a to je to starik…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno