Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na profesionální monitory, oznámila, že její řada PD monitorů ze série DesignVue a řada SW ze série PhotoVue se staly světově prvními monitory, které získaly osvědčení Pantone.

Tato certifikace zaručuje, že uvedené modely monitorů jsou přesně barevně sladěny s dalšími výstupnými zařízeními s licencí Pantone.

Osvědčení Pantone poskytuje designérům a fotografům jistotu vykreslení Pantone barev na monitoru v průběhu jejich tvorby tak, aby co nejlépe sladili výsledný materiál s barvami Pantone a  následně také s výsledným řešením,“ říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: Jsme hrdí, že se připojujeme k celosvětové komunitě profesionálů, které záleží na přesnosti barev, a spoléhají se na Pantone v grafice, módě, architektuře i spotřebním zboží.“

Monitory BenQ ze série DesignVue pro návrháře a PhotoVue pro fotografy nabízí vlastní integrované řešení barevné korekce a exkluzivní technologii BenQ AQCOLOR zajišťující vynikající věrnost a přesnost barev. Byly důkladně testovány odborníky na barvy Pantone včetně testu kvality v Pantone Matching System (PMS). PMS je systém využívaný každým výrobcem v oblasti kvality barev. Jedná se prakticky o univerzální jazyk, který umožňuje profesionálům pracovat s maximální přesností a přizpůsobovat specifické barvy bez ohledu na vybavení a materiály.

Nové osvědčení Pantone Validated, uvedené v roce 2019, je zárukou schopnosti nastavení systému barev a příslušného hardwaru produkovat maximálně přesné celé spektrum PMS barev. Jinými slovy zajišťuje, aby výsledný produkt odrážel prvotní záměr tvůrce tak, jak jej viděl na monitorech BenQ ze série DesignVue a PhotoVue.

Pro více informací o profesionálních monitorech BenQ navštivte www.BenQ.cz

Pro více informací o osvědčení Pantone Validated navštivte https://www.pantone.com/licensees/pantone-validated

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno