Nová sluchátka Cloud Stinger Wireless nabízí ikonický HyperX komfort, vylepšený zvuk a dostupnost napříč Evropou.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc. a přední značka v herním průmyslu a esports, představuje HyperX Cloud StingerTM Wireless, nová bezdrátová herní sluchátka. Cloud Stinger Wireless pro PC váží pouhých 270 gramů, má výdrž až 17 hodin a díky svým otočným náušníkům nabízí špičkový komfort.

Stinger Wireless je navíc vybaven intuitivním ovládáním přímo na sluchátku a 50mm měniči, které zajišťují vysoce kvalitní zvuk s dokonalou přesností. Součástí sluchátek je i polohovatelný mikrofon s funkcí swivel-to-mute. Sluchátka nabízejí vysoce kvalitní zvuk za dostupnou cenu a jsou ideální pro hraní, sledování filmů či komunikaci s přáteli.

“Cloud Stinger Wireless jsou zkrátka bezdrátová herní sluchátka za skvělou cenu,” říká Julien Millet, Business Manager pro HyperX EMEA. “Vždy se snažíme našim zákazníkům nabízet co nejširší výběr. Cloud Stinger Wireless jsou jen jednou z mnoha variant našich sluchátek.”

Sluchátka Cloud Stinger Wireless jsou, stejně jako ostatní sluchátka z řady Cloud, navrhnuta tak, aby maximalizovala komfort a kvalitu zvuku. Operují na frekvenci 2.4GHz a jsou kompatibilní s PC, PS4TM a PS4TM Pro.

Dostupnost

HyperX Cloud Stinger Wireless jsou dostupná napříč Evropou u vybraných prodejců za 2390 korun, včetně dvouleté záruky. Další informace o dopravě a poštovném jsou dostupné u jednotlivých prodejců.

Technické parametry:

Typ sluchátek: Sluchátka, náhlavní

Měnič: Dynamický, 55mm, neodymové magnety

Hmotnost: 270g
Typ a délka kabelu: USB (1m)

Frekvence: 20Hz-20,000Hz

Impedance: 32 Ω
Akustický tlak: 109dBSPL/mW u 1kHz

THD: < 2%
Dosah signálu: 2.4Ghz, až 12 metrů

Výdrž baterie*: 17 hodin

*Testováno při 50% hlasitosti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno