Cloud Alpha S nabízejí nastavení basů přímo na mušlích, HyperX 7.1 Surround Sound a technologii Built-in Dual Chamber.

HyperX, herní divize Kingston Technology Company, Inc, dnes uvádí nová herní sluchátka HyperX Cloud Alpha S. Tento nový přírustek do portfolia HyperX nabízí špičkový virtuální HyperX 7.1 surround sound a tři nastavitelné úrovně basů.

Sluchátka Cloud Alpha S se pyšní stejným designem a kvalitou zvuku jako ikonická sluchátka Cloud Alpha, včetně technologie built-in dual chamber, které rozdělují jednotlivé basové frekvence od výšek a středů pro co nejostřejší zvuk. HyperX virtuální 7.1 Surround Sound je navíc kombinován s mixérem, který umožňuje přepínat mezi game a chat zvukem.

Sluchátka Cloud Alpha S v sobě snoubí 7.1 Surround Sound a klasickou estetiku a komfort jejich předchůdců HyperX Cloud Alpha,” řekl Julien Millet, business manager pro HyperX EMEA. “Cloud Alpha S rozšiřují naše portfolio o novou možnost pro hráče ze všech koutů světa.”

Sluchátka jsou vybavena pevným kovovým rámem, kvalitní koženkou a memory foam náušníky na mušlích. Nechybí ani odnímatelný mikrofon s funkcí noise cancellation, oplétaný kabel, náhradní set látkových náušníků a taška na cestování.

Dostupnost

Sluchátka HyperX Cloud Alpha S jsou nyní dostupná za 3 290 Kč u vybraných prodejců. Pro více informací o sluchátkách Cloud Alpha S navštivte oficiální web HyperX.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno