Cloud Alpha S Blackout nabízejí nastavení basů přímo na mušlích, HyperX 7.1 Surround Sound a technologii Built-in Dual Chamber v novém kabátku.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology Company, Inc. a přední značka v herním průmyslu a esportu, dnes rozšiřuje řadu Cloud Alpha o novou verzi tohoto headsetu, Cloud AlphaTM S Blackout. S překrásným a tlumeným designem v černém provedení nabízí nové Alpha S Blackout vysoce kvalitní virtuálníhí 7.1 Surround Sound1. Navíc je vybaven pokročilým ovládáním, kde si hráči snadnou přepnou mezi 7.1 nebo stereo zvukem, nebo upraví vyvážení hlasitosti mikrofonu a hry. Na sluchátkách jsou navíc mechanické posuvníky, které umožňují nastavit tři úrovně basů, aby si posluchač mohl skutečně užít audiozážitky ve hrách. Cloud Alpha S Blackout má stejně jako Cloud Alpha a Cloud Alpha S technologii dual chamber, která rozděluje jednotlivé basové frekvence od výšek a středů pro co nejostřejší zvuk.

„Jsme nadšení, že můžeme představit novou barevnou variaci v produktové řadě HyperX Cloud Alpha S,” vysvětluje Bianca Walter, business manažer pro region HyperX EMEA. „Nyní si hráči mohou lépe sladit svoje herní vybavení, které ale nadále drží kvalitu a pohodlí značky HyperX a přináší virtuální 7.1 Surround Sound.

Sluchátka jsou vybavena pevným kovovým rámem, kvalitní koženkou a memory foam náušníky na mušlích. Nechybí ani odnímatelný mikrofon s funkcí noise cancellation, oplétaný kabel, náhradní set látkových náušníků a taška na cestování.

 HyperX vyrábí množství headsetů pro počítače a konzole, včetně bezdrátových, které zahrnují například Cloud II, Cloud Alpha, Cloud Flight, Cloud Revolver, Cloud MIX a Cloud Orbit S.

Dostupnost

 Z důvodů situace kolem COVID-19 můžou být některé dodávky HyperX zpožděné. HyperX maximálně spolupracuje s obchodními partnery, aby minimalizovaly dopad na zákazníky a zajistili včasné dodání.

Sluchátka HyperX Cloud Alpha S Blackout jsou nyní dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 3290 Kč u vybraných prodejců. Pro více informací o sluchátkách Cloud Alpha S navštivte oficiální web HyperX.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno