Ocenění „Best Professional Photo Monitor 2020“ tedy „Nejlepší profesionální monitor pro fotografy 2020“ si zasloužil od prestižní mezinárodní asociace TIPA (Technical Image Press Association).

BenQ SW321C je 32palcový profesionální display se 4K rozlišením ze série PhotoVue, která cílí na profesionály zpracovávající fotografii a video. Nabízí vysokou přesnost barev díky pokrytí barevných prostorů 99% Adobe RGB, 100% sRGB a 95% DCI-P3. Navíc v sobě integruje speciální technologie BenQ Uniformity poskytující konzistentní podsvícení a syté barvy na celé obrazovce. Unikátní Paper Color Sync software s ART panelem přesně simuluje podobu tištěné fotografie přímo na obrazovce. BenQ SW321C navíc umožňuje připojení pomocí USB-C, zní komentář k oceněnému monitoru z asociace TIPA.

Profesionální kvalita obrazu

Technologie AQColor zaručuje přesnost barev, resp. garantuje individuální kalibraci monitorů BenQ SW321C. Precizní zobrazení podtrhuje 10bitový IPS panel, využití 16bitové 3D LUT tabulky a hodnota Delta E menší než 2. Monitory jsou dodávány s kalibračním reportem a certifikacemi od CalMAN a Pantone.

Panel vlastní ART technologii minimalizující odrazy a odlesky. Společně se softwarem Paper Color Sync věrně simuluje obraz tak, jako v tištěné podobě.

O TIPA

Oceněné produkty byly vybrány na výroční schůzi TIPA, která se skládá z odborných redaktorů foto a video publikací ze 14 zemí a 5 kontinentů. Výrobky, které byly oceněny, jsou nejlepšími modely ve své třídě uvedené na trh v loňském roce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno