Razer Blade Stealth 13 je nejrychlejší 13palcový herní ultrabook na světě díky novému 120Hz displeji, nové grafické kartě NVIDIA® GeForce a spoustě dalších funkcí.

Razer™, přední globální výrobce lifestyleových produktů pro hráče, dnes posunul hraní na ultraboocích na novou úroveň, když představil nový Razer Blade Stealth 13. Je to první ultrabook se 120Hz displejem s úhlopříčkou 13,3” vybavený novou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti a rychlejší 25W verzí procesoru Intel® Core™ i7-1065G7. Kromě toho má také rychlejší a lepší klávesnici a efektivnější paměť typu LPDDR4X, to vše ukryté v typicky matně černém hliníkovém těle.

Razer Blade Stealth 13 je nejvýkonnější ultrabook na světě, ale my jsme ho teď ještě vylepšili,“ říká Brad Wildes, viceprezident systémové divize firmy Razer. „Nový Razer Blade Stealth 13 představuje novou generaci ultrapřenosného hraní. Uživatelům nabízí dokonalou rovnováhu mezi zábavou a funkčností.“

Rychlý obraz

Zcela nový Blade Stealth 13 je vybavený nejrychlejším 13,3palcovým displejem na světě s obnovovací frekvencí 120 Hz, čímž se v tuto chvíli může pyšnit právě jenom Blade Stealth 13. Vyšší obnovovací frekvence přináší rychlé a zároveň přesné zobrazení. Cíle jsou s ní lépe viditelné a text čitelnější. Dále tento displej nabízí rozlišení 1920×1080 a matnou úpravu, která snižuje odlesky.

Pro tvůrce obsahu a pro všechny, kdo preferují dotykové ovládání, je dostupná verze s úžasným dotykovým displejem v rozlišení 4K a se sklem Gorilla® Glass. Skvěle se hodí na editaci fotek i videí v tvůrčím softwaru, ale také ke sledování filmů na cestách.

Displej každého Blade Stealth 13 pokryje 100 % barevného prostoru sRGB a z výroby se k vám dostane s kalibrací, která zajistí živé a přesné barvy při hraní, tvorbě i sledování. Po stranách má tento překrásný, speciálně nakalibrovaný displej ultratenký rám o šířce 4,9 mm a nahoře je do něj vsazená HD webkamera s infračerveným senzorem pro plynulý přístup přes Windows Hello. HD webkamera je nezbytný nástroj pro kontakt s rodinou, na porady při práci z domu i dálkovou výuku.

Rychlý výkon

Nejnovější Blade Stealth 13 je poháněný novou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti s 4GB pamětí typu GDDR6 a 1024 jádry CUDA®, a proto nabízí oproti GeForce GTX 1050 až 80% zvýšení výkonu. Tato nová karta umožňuje hráčům užívat si ty nejnovější hry typu battle royale na 13palcovém notebooku, což kromě Blade Stealth 13 žádný laptop nemůže. Díky technologii NVIDIA Optimus™ může Blade Stealth zajistit optimální požadovaný výkon nebo prodloužit životnost baterie podle toho, co je zrovna potřeba.

S novou grafickou kartou přichází také 25W verze čtyřjádrového procesoru Intel Core i7-1065G7H s taktem až 3,9 GHz při použití technologie Intel Turbo Boost. Ten představuje oproti standardní 15W verzi výrazné zlepšení a nabízí déle udržitelné zrychlení taktu. Vyšší výkon v kombinaci s delším zrychlením taktu znamená vyšší obnovovací frekvenci, rychlejší vykreslování a zkrácení odstávek.

Pro ty, kdo potřebují naprosto maximální výkon, je Blade Stealth 13 vybaven portem USB-C Thunderbolt™ 3, exkluzivní technologií od firmy Intel pro rychlý přenos dat a plynulou akci s externí grafickou kartou Razer Core X (prodává se zvlášť) s funkcí plug and play. Díky Core X mohou hráči připojit k Blade Stealth 13 a kartě GeForce GTX 1650 Ti skoro jakoukoli jinou grafickou kartu a získat tak výkon dvou karet pro náročné vykreslování nebo zátěžové simulace.

Rychlý přesun

Blade Stealth 13 dostal novou klávesnici s pravým shiftem v plné velikosti a kompaktnějšími směrovými klávesami pro rychlejší a efektivnější psaní. Klávesy jsou podsvícené jednozónovým Razer Chroma RGB světlem, které lze nastavit na kteroukoli z 16,8 milionu barev a jedinečných světelných efektů dostupných v nástroji Razer Synapse 3.

Vedle nové klávesnice se Blade Stealth 13 dočkal také zrychlení 16GB LPDDRX paměti na 3733 MHz. To s sebou přináší znatelné zvýšení výkonu aplikací náročných na sílu procesoru, ať už jde o hry, nebo kreativní nástroje.

Blade Stealth 13 je i nadále nejkompaktnějším dostupným herním laptopem na světě. V drobném těle o rozměrech 1,5 cm x 30,2 cm x 21 cm a váze pouhého 1,4 kg se ukrývá stejný výkon, jako v herních laptopech plné velikosti.

CENA A DOSTUPNOST

Zbrusu nový Razer Blade Stealth 13 se začne prodávat 21. dubna za 1 999,99 €

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno