Unikněte do světa THX certifikovaného ozvučení s pokročilým aktivním potlačováním hluku a zažijte čistý, ničím nerušený poslech.

Razer uvádí na trh bezdrátová sluchátka Razer Opus. Dechberoucí audio systém s certifikátem THX® a pokročilé hybridní aktivní potlačování hluku se postarají o to, že z nich uslyšíte každou nahrávku tak, jak ji umělci zamýšleli: čistě, ostře a jasně, aniž by vám poslech kazil okolní hluk každodenního života.

Většina streamovacích služeb už nabízí audio ve vysoké kvalitě, a při jejich poslechu proto oceníte sluchátka, která dokáží předat všechny detaily a nuance. Jenže zvuky každodenního života na pozadí (ať už se pohybujete v ruchu velkoměsta nebo jste na home-officu v hektickém prostředí plném lidí) mohou narušit váš zážitek z poslechu, bránit vám v soustředění a v požitku z nahrávek vysoké kvality.

Méně hluku, více ostrosti

Razer Opus používají technologii pokročilého hybridního aktivního potlačování hluku (ANC) k odfiltrování vnějších zvuků. Mají v sobě čtyři mikrofony, které jsou navrženy tak, aby dokázaly přesně vyrušit širokou škálu vnějších frekvencí a nabídnout tak čistší a nepřerušovaný zážitek z poslechu.

Potlačení vnějšího hluku je důležité, ale kvalita zvukové reprodukce je pro bohatý a bezchybný zvuk naprosto nezbytná. Proto prošla sluchátka Razer Opus stovkami odborných testů, aby nakonec získala certifikát THX, který zajišťuje nejvyšší možný standard ozvučení.

Přečti si  Android 14 může začít blokovat instalaci starších aplikací

„Velmi úzce jsme spolupracovali s týmem designérů sluchátek Opus, a proto jsme jim mohli poskytovat zpětnou vazbu po celou dobu vývoje,“ uvedl Peter Vasay, vedoucí certifikace THX. „Výsledkem jsou vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka, která zaručují bohaté a vyrovnané zvukové prostředí, čisté vokály a hluboké, výrazné basy, to vše optimalizované pro hudbu, hry i filmy.“

Ke splnění striktních požadavků na certifikát THX musejí být všechny parametry – jako je frekvenční rozsah či odezva – odpovídající, aby sluchátka dokázala produkovat čisté a detailní vokály i hluboké a výrazné basy s nulovým zkreslením, a to i na vysokou hlasitost. Výsledkem jsou sluchátka nabízející křišťálově čistý zvuk a rozsáhlé, dokonale vyrovnané zvukové prostředí.

„Přestože máme mnohaleté zkušenosti v oboru výroby sluchátek pro jedny z nejnáročnějších zákazníků, při navrhování sluchátek Razer Opus jsme museli znovu promyslet každý detail,“ říká Alvin Cheung, viceprezident oddělení periferií firmy Razer. „Tato sluchátka přinášejí poslechový zážitek, který uspokojí i ty nejvybíravější audiofily, a to v jakémkoli prostředí.“

Vysoký komfort, maximální všestrannost

Razer Opus díky své nízké hmotnosti a pěnovým náušníkům s plyšovou koženkou sedí na uších pohodlně i při dlouhém používání, a přitom nikde netlačí. Na každé nabití vydrží baterie až 25 hodin se zapnutým ANC, které umožňuje dlouhotrvající a ničím nerušený zážitek z poslechu i v hlučném prostředí.

Přečti si  Uniklé specifikace nového Huawei P60 Pro naznačují čipset Snapdragon 8 Gen 2

A díky dalším užitečným prvkům, jako je rychlý režim pozornosti pro chvíle, kdy své okolí slyšet potřebujete, nebo volitelný 3,5mm analogový vstup pro maximální kompatibilitu zařízení, jsou Razer Opus jedny z nejvšestrannějších a nejpřizpůsobitelnějších sluchátek s ANC na trhu.

O PRODUKTU RAZER OPUS:

 • Certifikát THX – Pro čisté hlasy, nulové zkreslení a výborné odzvučení
 • Pokročilé ANC – Hybridní aktivní potlačování hluku se čtyřmi dedikovanými mikrofony
 • Vyrobeno pro komfort – Pěnové náušníky a náhlavní most s plyšovou koženkou
 • Mobilní aplikace Opus – Předvolby ekvalizéru podle THX, automatická nastavení a stav baterie
 • Rychlý režim pozornosti – Pro chvíle, kdy potřebujete o svém okolí vědět
 • Automatické pozastavení/spuštění – Pro plynulé přehrávání
 • Cestovní provedení – Až 25 hodin se zapnutým ANC, 3,5mm vstup a pouzdro k přenášení
 • Měniče: 2 x 40mm dynamické měniče
 • Váha: 265 g
 • Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
 • Mikrofony: 4 pro hybridní ANC, 2 pro hlasový chat
 • Konektivita: Bluetooth 4.2 a 3,5mm vstup
 • Kodeky: AAC & APTX, 4.2, A2DP, AVRCP, HFP

CENA A DOSTUPNOST

209,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Dostupné na Razer.com, v obchodech RazerStore a u autorizovaných prodejců

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno