Unikněte do světa THX certifikovaného ozvučení s pokročilým aktivním potlačováním hluku a zažijte čistý, ničím nerušený poslech.

Razer uvádí na trh bezdrátová sluchátka Razer Opus. Dechberoucí audio systém s certifikátem THX® a pokročilé hybridní aktivní potlačování hluku se postarají o to, že z nich uslyšíte každou nahrávku tak, jak ji umělci zamýšleli: čistě, ostře a jasně, aniž by vám poslech kazil okolní hluk každodenního života.

Většina streamovacích služeb už nabízí audio ve vysoké kvalitě, a při jejich poslechu proto oceníte sluchátka, která dokáží předat všechny detaily a nuance. Jenže zvuky každodenního života na pozadí (ať už se pohybujete v ruchu velkoměsta nebo jste na home-officu v hektickém prostředí plném lidí) mohou narušit váš zážitek z poslechu, bránit vám v soustředění a v požitku z nahrávek vysoké kvality.

Méně hluku, více ostrosti

Razer Opus používají technologii pokročilého hybridního aktivního potlačování hluku (ANC) k odfiltrování vnějších zvuků. Mají v sobě čtyři mikrofony, které jsou navrženy tak, aby dokázaly přesně vyrušit širokou škálu vnějších frekvencí a nabídnout tak čistší a nepřerušovaný zážitek z poslechu.

Potlačení vnějšího hluku je důležité, ale kvalita zvukové reprodukce je pro bohatý a bezchybný zvuk naprosto nezbytná. Proto prošla sluchátka Razer Opus stovkami odborných testů, aby nakonec získala certifikát THX, který zajišťuje nejvyšší možný standard ozvučení.

„Velmi úzce jsme spolupracovali s týmem designérů sluchátek Opus, a proto jsme jim mohli poskytovat zpětnou vazbu po celou dobu vývoje,“ uvedl Peter Vasay, vedoucí certifikace THX. „Výsledkem jsou vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka, která zaručují bohaté a vyrovnané zvukové prostředí, čisté vokály a hluboké, výrazné basy, to vše optimalizované pro hudbu, hry i filmy.“

Ke splnění striktních požadavků na certifikát THX musejí být všechny parametry – jako je frekvenční rozsah či odezva – odpovídající, aby sluchátka dokázala produkovat čisté a detailní vokály i hluboké a výrazné basy s nulovým zkreslením, a to i na vysokou hlasitost. Výsledkem jsou sluchátka nabízející křišťálově čistý zvuk a rozsáhlé, dokonale vyrovnané zvukové prostředí.

„Přestože máme mnohaleté zkušenosti v oboru výroby sluchátek pro jedny z nejnáročnějších zákazníků, při navrhování sluchátek Razer Opus jsme museli znovu promyslet každý detail,“ říká Alvin Cheung, viceprezident oddělení periferií firmy Razer. „Tato sluchátka přinášejí poslechový zážitek, který uspokojí i ty nejvybíravější audiofily, a to v jakémkoli prostředí.“

Vysoký komfort, maximální všestrannost

Razer Opus díky své nízké hmotnosti a pěnovým náušníkům s plyšovou koženkou sedí na uších pohodlně i při dlouhém používání, a přitom nikde netlačí. Na každé nabití vydrží baterie až 25 hodin se zapnutým ANC, které umožňuje dlouhotrvající a ničím nerušený zážitek z poslechu i v hlučném prostředí.

A díky dalším užitečným prvkům, jako je rychlý režim pozornosti pro chvíle, kdy své okolí slyšet potřebujete, nebo volitelný 3,5mm analogový vstup pro maximální kompatibilitu zařízení, jsou Razer Opus jedny z nejvšestrannějších a nejpřizpůsobitelnějších sluchátek s ANC na trhu.

O PRODUKTU RAZER OPUS:

 • Certifikát THX – Pro čisté hlasy, nulové zkreslení a výborné odzvučení
 • Pokročilé ANC – Hybridní aktivní potlačování hluku se čtyřmi dedikovanými mikrofony
 • Vyrobeno pro komfort – Pěnové náušníky a náhlavní most s plyšovou koženkou
 • Mobilní aplikace Opus – Předvolby ekvalizéru podle THX, automatická nastavení a stav baterie
 • Rychlý režim pozornosti – Pro chvíle, kdy potřebujete o svém okolí vědět
 • Automatické pozastavení/spuštění – Pro plynulé přehrávání
 • Cestovní provedení – Až 25 hodin se zapnutým ANC, 3,5mm vstup a pouzdro k přenášení
 • Měniče: 2 x 40mm dynamické měniče
 • Váha: 265 g
 • Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz
 • Mikrofony: 4 pro hybridní ANC, 2 pro hlasový chat
 • Konektivita: Bluetooth 4.2 a 3,5mm vstup
 • Kodeky: AAC & APTX, 4.2, A2DP, AVRCP, HFP

CENA A DOSTUPNOST

209,99 € (doporučená maloobchodní cena)

Dostupné na Razer.com, v obchodech RazerStore a u autorizovaných prodejců

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno