Poprvé byl odhalen jako součást limitované edice produktů s motivy Cyberpunk. Nový headset staví na základech uznávaného modelu Arctis 1 Wireless a přidává podporu bezdrátového připojení pro Xbox v rámci USB-C adaptéru.

Společnost SteelSeries uvádí na trh Arctis 1 Wireless for Xbox. Multiplatformní herní headset s unikátním USB-C adaptérem bude také plně kompatibilní s Xbox Series X.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je bezdrátový headset 4 v 1 zakládající se na původním modelu Arctis 1 Wireless s USB-C připojením. Nový adaptér umožňuje přepnutí pro podporu Xbox připojení, resp. dalších platforem s USB-C konektorem. Využívá ověřenou bezztrátovou 2,4GHz technologii přenosu s ultra nízkou odezvou. Lze jej připojit ke konzolím Xbox, PS4, Nintendo Switch, k počítači i zařízením s operačním systémem Android. K dispozici je také klasický 3,5mm jack konektor.

Elegantní, nízkoprofilový design a odnímatelný mikrofon dělají z headsetu Arctis 1 Wireless také stylová sluchátka na cesty, zatímco si zachovávají stejně výkonné měniče jako oceňovaný model Arctis 9X. Kvalitní ClearCast mikrofon pro přirozený a čistý zvuk je vybaven i redukcí okolního hluku. Na rozdíl od modelů Arctis 3, 5, 7 a 9X není zatahovací, nýbrž kompletně odnímatelný.

Headset Arctis 1 Wireless for Xbox se vzdává ikonické flexibilní čelenky ve prospěch nízkoprofilového řešení. Naopak zůstávají pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konstrukce sloužící jako slider pro nastavení velikosti hlavového mostu.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je nyní k dispozici za 119,99 euro s DPH včetně přepravy prostřednictvím www.SteelSeries.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno