Společnost Samsung je připravena vydat sérii Galaxy Note 20 v srpnu na jejich Unpacked eventu, kde pravděpodobně uvidíme také nový Galaxy Fold. 

Kromě výše zmíněného Samsung také vydá Galaxy Buds Live a Galaxy Watch 3 v srpnu po jejich červencovém oznámení. 

Během posledních několika měsíců se na internetu objevila řada úniků týkajících se řady Galaxy Note 20 a dnes se k nám dostávají informace, které ne zla všechny potěší.

Standardní verze Galaxy Note 20 budou dodávány s širokým rámečkem, plochým displejem s obnovovací frekvencí 60 Hz.

Podle nejnovějších informací od Ice Universe bude základní model řady Galaxy Note 20 ve větší míře omezen. Naznačují, že společnost Samsung se rozhoduje pro plochou obrazovku a obnovovací frekvenci pouhých 60 Hz, na rozdíl od vyšší obnovovací frekvence, na kterou jsme zvyklí.

To ve skutečnosti potvrzuje předchozí prohlášení Ross Young, který je zakladatelem a generálním ředitelem Display Supply Chain Consultant (DSCC). Ten mluvil o tom, jak vyšší obnovovací frekvenci bude mít pouze displej Galaxy Note 20 Plus, ale základní verze nikoliv.

Očividně jsme stále ještě 2 měsíce od oficiálního představení, ale zatím se zdá, že společnost Samsung dělá u svých vlajkových lodí zásadní krok zpět, protože celá řada Galaxy S20 přichází s displejem 120 Hz. Jedinou nadějí je, že by společnost základní model Note 20 prodávala z a výrazně nižší cenu, což je ovšem nepravděpodobné. 

Více se dozvíme v srpnu během Unpacked eventu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno