Společnost Samsung je připravena vydat sérii Galaxy Note 20 v srpnu na jejich Unpacked eventu, kde pravděpodobně uvidíme také nový Galaxy Fold. 

Kromě výše zmíněného Samsung také vydá Galaxy Buds Live a Galaxy Watch 3 v srpnu po jejich červencovém oznámení. 

Během posledních několika měsíců se na internetu objevila řada úniků týkajících se řady Galaxy Note 20 a dnes se k nám dostávají informace, které ne zla všechny potěší.

Standardní verze Galaxy Note 20 budou dodávány s širokým rámečkem, plochým displejem s obnovovací frekvencí 60 Hz.

Podle nejnovějších informací od Ice Universe bude základní model řady Galaxy Note 20 ve větší míře omezen. Naznačují, že společnost Samsung se rozhoduje pro plochou obrazovku a obnovovací frekvenci pouhých 60 Hz, na rozdíl od vyšší obnovovací frekvence, na kterou jsme zvyklí.

To ve skutečnosti potvrzuje předchozí prohlášení Ross Young, který je zakladatelem a generálním ředitelem Display Supply Chain Consultant (DSCC). Ten mluvil o tom, jak vyšší obnovovací frekvenci bude mít pouze displej Galaxy Note 20 Plus, ale základní verze nikoliv.

Přečti si  Obrázky Oppo Find X6 Series unikly před oficiálním oznámením

Očividně jsme stále ještě 2 měsíce od oficiálního představení, ale zatím se zdá, že společnost Samsung dělá u svých vlajkových lodí zásadní krok zpět, protože celá řada Galaxy S20 přichází s displejem 120 Hz. Jedinou nadějí je, že by společnost základní model Note 20 prodávala z a výrazně nižší cenu, což je ovšem nepravděpodobné. 

Více se dozvíme v srpnu během Unpacked eventu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno