Společnost ViewSonic, špičkový dodavatel vizuálních řešení, informovala, že se do prodeje dostává její herní monitor ViewSonic ELITE XG270QC.

ViewSonic neustále rozšiřuje své herní portfolio o produkty, které přinášejí špičkový zážitek do širokého spektra herních prostředí. Model XG270QC nabídne obnovovací frekvenci 165 Hz, odezvu 3 ms (1 ms MPRT) a technologii AMD FreeSync™ Premium Pro, díky nimž zajistí plynulý zážitek ze hry.

 

ViewSonic® XG270QC je součástí herního portfolia ELITE. Jedná se o 27palcový zakřivený herní monitor s odezvou 1ms (MPRT). Tento herní monitor byl navržen se zakřivením 1500R, které přináší realistické vizuály a vtáhne vás do hry. Je vybaven technologií VESA HDR 400, která představuje vstupní hodnotu pro hraní v HDR. Disponuje technologií PureXP™, která zásadně omezuje rozmazání pohybu. XG270QC nabízí díky nativnímu rozlišení QHD (2560 x1440), jasu 550 cd / m2 a 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 ostrý obraz s vysokou kvalitou detailů.

Herní monitor ELITE XG270QC

  • 27palcový herní monitor s nativním rozlišením 2560 x1440 (QHD)
  • Zakřivení 1500R pro podmanivý zážitek ze hry
  • Certifikace VESA HDR 400 umožňující vstoupit do hraní v HDR
  • Technologie PureXP™ omezující rozmazání pohybu
  • Obnovovací frekvence 165 Hz * a odezva 3 ms (1ms MPRT)
  • Technologie AMD FreeSyncTM Premium Pro
  • Jas 550 cd/m2 a široké pokrytí barevného prostoru DCI-P3 dosahující 90 %**

„Rozšířením portfolia o XG270QC se ViewSonic ELITE s konečnou platností etabloval jako dodavatel prémiových herních monitorů pro nadšené moderní hráče,“ uvedl Kendall Miller, globální marketingový manažer pro herní monitory ViewSonic ELITE. „Přicházíme s displejem, který dokáže nabídnout rychlost a čistotu obrazu, kterou hráči hledají, tentokrát se zakřiveným monitorem, který zajistí maximálně podmanivý zážitek. Při vývoji praktických inovací designu, jakou je náš integrovaný držák kabelu myši nebo ELITE RGB máme vždy na mysli průměrného hráče. Naši generaci hráčů bereme vážně.“

Aktualizace firmwaru ELITE XG270 schválená Blur Busters

ViewSonic ELITE aktualizoval ve spolupráci s Blur Busters režim PureXP™, který ještě dokonaleji redukuje rozmazání obrazu. PureXP™ je režim podsvícení, který přináší ten nejčistější zážitek z ostrého pohybu na displeji. PureXP™ nyní zajišťuje čtyři úrovně optimalizované redukce rozmazání. Tyto nové režimy umožňují hráčům ovládat úroveň jasu a redukci rozmazání pohybu podle individuálních preferencí hráče. S obnovovací frekvencí 240 Hz a rychlým 1ms IPS panelem přináší hráčům dodatečné vyladění od Blur Busters ten nejplynulejší a nejčistší herní zážitek. Nový firmware schválený Blur Busters se stahuje automaticky prostřednictvím softwaru ViewSonic Elite Display Controller.

Software ELITE Display Controller

Software  ELITE Display Controller usnadňuje nastavení monitoru a podsvícení ELITE RGB, to vše jedinou aplikací. Hráči si mohou přizpůsobit nastavení podle své potřeby nebo rychle měnit mezi jednotlivými režimy, vybírat ze široké nabídky nativního nastavení RGB a synchronizovat ELITE RGB Alliance podsvícení s partnerským softwarem, jako je Razer Chroma a TT RGB Plus od Thermaltake. Software ELITE Display Controller plně podporuje XG270QG, XG270 a XG270QC. Umožňuje uživatelům, aby si podle svých potřeb nastavili okolní osvětlení pomocí aktualizovaného menu pro individuální nastavení barev. Software podporuje více než tisíc různých barevných nastavení.

Monitor XG270QG bude k dostání v průběhu srpna za cenu 15 390 Kč.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno