Nejnovější přírůstek do rodiny Cloud Stinger nabízí virtuální 7.1 Surround Sound a vyhlášený komfort HyperX.

Herní divize HyperX dnes uveřejnila vydání nového herního headsetu HyperX Cloud Stinger S + 7.1. Nový headset Cloud Stinger S má díky softaru HyperX NGENUITY virtuální 7.1 Surround Sound a 50 mm směrové měniče pro pohlcující audio zážitek.

Stinger S váží pouze 275 gramů a má o 90° otočné náušníky pro co největší pohodí. Odlehčený headset využívá virtuálním 7.1 Surround Sound pro maximálně pohlcující herní zážitek. Umístění 50 mm směrových měničů je vyladěné přímo proti uchu a zaručuje tak vysokou kvalitu poslechu s obrovskou přesností každého zvuku.

„Nový headset Cloud Stinger S je odkazem dlouhé rodové linie oceňovaných headsetů Cloud Stinger, který navíc přidává virtuální zvuk 7.1 k již tak skvělým vlastnostem,“ vysvětluje Bianca Walter, business manažerka pro region HyperX EMEA. „Rodina headsetů Cloud Stinger byla specificky postavená kolem skvělého zvuku, pohodlí a rozumné celkové ceny.“

Headset používá ověřenou technologii HyperX polštářků s paměťovou pěnou a měkkou koženkou.  Headset stále zachovává ozkoušené funkce jako výklopný mikrofon s automatickým zatlumením v horní pozici, nastavitelnou délku hlavového mostu z kvalitní oceli s vysokou odolností a ovládání hlasitosti přímo na sluchátku. Mikrofon je vybavený technologií pro pasivní potlačení okolního hluku a má certifikace pro programy TeamSpeak™ a Discord.

Headset HyperX Cloud Stinger S je nyní dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 1799 Kč u vybraných prodejců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno