Nové Cloud Buds nabízí klasické pohodlí HyperX při hraní, práci, výuce a poslechu hudby s připojením přes Bluetooth.

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology, Inc., dnes uvádí sluchátka HyperX wireless Cloud BudsTM. Nové Cloud Buds používají připojení přes Bluetooth® 5.0 a technologii Qualcomm aptXTM HD. Sluchátka mají 14 mm měniče a kvalitní zvuk pro poslech i telefonování. Jsou diskrétní, snadno přenosná a můžete díky nim jednoduše hrát hry při cestování. Sluchátka využívají osvědčeného a pohodlného designu HyperX Cloud Buds a jsou vybavená multifunkčním mikrofonem. Jsou proto vhodná pro dnešní dobu, kdy práce a škola vyžadují dlouhé časové úseky komunikování online.

Cloud Buds jsou navržené pro maximální pohodlí, a proto v balení uživatelé najdou tři různé velikosti patentovaných silikonových koncovek do uší. Cloud Buds využívají také odlehčené konstrukce a ohebného nákrčníku s vestavěným mikrofonem a multifunkčními tlačítky. Tlačítka se dají použít pro přijetí hovoru, ovládání přehrávání a hudebních stop a aktivaci digitálních asistentů.

„Cloud Buds vám nabídnou vše, od klasického poslechu hudby a bezstarostného hraní, přes konferenční hovory, až k hovorům s rodinou a s přáteli. Naše nové Cloud Buds jsou ideální pro dlouhodobé poslouchání díky klasické pohodlnosti a kvalitě zvuku, za kterou si HyperX stojí,“ vysvětluje Bianca Walter, business manažerka pro region HyperX EMEA. „Sluchátka jsou navržená tak, aby vyhovovala co největší škále uživatelů a používají na propojení bezdrátového připojení Bluetooth. Jsou plně kompatibilní s aplikacemi jako Zoom, Microsoft Teams a Google Meet, ať už je používáte v pohodlí domova, nebo třeba cestou do práce a školy.”

Cloud Buds jsou kompatibilní s jakýmkoliv Bluetooth-ready zařízením a nabízí až 10 hodin poslechu na jedno nabití baterie1. Pro maximální pohodlí jsou v balení tři velikosti silikonových koncovek do uší a praktický váček na uložení, pokud sluchátka zrovna nejsou zapotřebí.

Dostupnost

Bezdrátová sluchátka HyperX Cloud Buds budou dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč v HyperX Online obchodě a později u vybraných prodejců. Pro více informací o sluchátkách HyperX Cloud Buds navštivte oficiální web HyperX.

Technické specifikace: 

Sluchátka
Drivery: Dynamické s neodymiovými magnety
Typ: Nákrčníkové
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
Impedance: 65.2 Ω
Akustický tlak: 104±3 dBSPL/mW při 1 kHz
T.H.D: ≦2 % při 200 Hz – 3 kHz
Váha: 27,5 g
Délka nabíjecího kabelu: USB-C na USB-A: 0,2 m
Dosah bezdrátového spojení: Do 10 metrů
Mikrofon
Element: Elektretový kondenzátorový mikrofon
Snímání: Všesměrové
Frekvenční rozsah: 100 Hz – 7,2 kHz
Citlivost: -16,5 dBV (1 V/Pa při 1 kHz)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno