EVOLVEO SupremeSound 4ANC jsou bezdrátová náhlavní sluchátka vybavená funkcí aktivního odrušení okolního zvuku ANC (Active Noise Cancelling), s výdrží na jedno nabití až 30 hodin a technologií Bluetooth 5.0 se snadným párováním pro poslech hudby bez nutnosti kabelového připojení.

Navíc jsou sluchátka provedena v prémiovém designu s vysokou kvalitou použitých materiálů a k dostání jsou ve třech variantách módních barev (šedáčervená nebo černá).

Funkce ANC u sluchátek Evolveo SupremeSound 4ANC výrazně tlumí okolní rušivý hluk tím, že dokáže analyzovat šumy okolí a vyslat je do sluchátek fázově posunuté, s opačnou amplitudou. Výsledek je při zapnutí této funkce okamžitě zřejmý a slyšitelný. Výrazně se tak zvýší kvalita poslechu. Uživatel může dokonale vychutnat vysoké tóny i hluboké basy při maximálním pohodlí a objevovat opravdu věrný zvuk – precizní kytary, čisté vokály, hluboký výrazný zvuk basů a živé bicí při přehrávání hudebních souborů nebo realistický přednes zvukové stopy u videa a filmů. Sluchátka najdou uplatnění i při hraní her a díky dynamice přednesu zvyšují herní zážitek.

Bezdrátová sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC využívají Bluetooth 5.0, snadno se párují s okolními zařízeními a ovládají se pomocí čtveřice tlačítek na mušli. Zde je i přepínač funkce ANC. Díky mikrofonu a tlačítku pro přijímání hovorů umožňují tato sluchátka i handsfree hovory. Sluchátka je možné propojit i drátově, pomocí univerzálního AUX vstupu, případně přehrávat hudbu z microSD karty. Díky baterii s výkonem 600 mAh vydrží sluchátka přehrávat hudbu až po dobu 30 hodin v závislosti na nastavené hlasitosti a režimu poslechu.

Bezdrátová sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC zaujmou prémiovým vzhledem a vysokou kvalitou použitých materiálů. Měkké a pohodlné náušníky společně s ergonomickým, polstrovaným a nastavitelným hlavovým mostem zajistí pohodlné nošení doma i venku a postarají se o uchvacující detailní zvuk, který posluchače doslova pohltí. Sluchátka se dodávají ve třech oblíbených barevných provedeních.

Dostupnost a cena
Bezdrátová sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC jsou dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. V nabídce jsou aktuálně tři barevné varianty (šedáčervená nebo černá). Sluchátka Evolveo SupremeSound 4ANC mají doporučenou koncovou cenu 1089 Kč včetně DPH.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno