Jak většina z vás ví, Galaxy Z Fold 3 je prvním skládacím smartphonem Samsung, který získal podporu S Pen, ale pokud máte stylus z předchozích modelů, nepokoušejte se jej používat s tímto telefonem a my vám vysvětlíme proč.

Společnost Samsung doporučuje používat S Pen Fold Edition a S Pen Pro, protože přicházejí se speciálními tipy pro prevenci před poškozením.

Přestože je Galaxy Z Fold 3 dodáván s ochrannou fólií, která tvrdí, že nabízí o 80 procent větší odolnost než ta u předchozí generace, Samsung na ni nedoporučuje používat běžný S Pen. Místo toho společnost uvádí, že vyvinula „Pro Tips“ pro S Pen Fold Edition a S Pen Pro. Největší rozdíl je v tom, že špičky obou nových doplňků jsou měkčí než ty běžné.

Tyto stylusy mají navíc zatahovací mechanismus, který zabraňuje trvalému poškození displeje Galaxy Z Fold 3 při působení tlaku na displej. Pokud budete chtít toto příslušenství používat u skládací vlajkové lodi, bude bohužel nutné zaplatit vyšší cenu. S Pen Fold Edition bez pouzdra stojí 49,99 $, zatímco S Pen Pro je k dispozici za 99,99 $.

Osobně bychom rádi viděli, jak Samsung sdružuje toto příslušenství, protože Galaxy Z Fold 3 již stojí neuvěřitelných 1799,99 $, a to také pro základní model. Naštěstí jako bonus za předobjednávku získáte Note Pack s Galaxy Z Fold 3, který obsahuje kompatibilní pouzdro S Pen. 

Neexistuje žádná informace o tom, zda by aplikace třetích stran mohly nějakým způsobem zajistit, aby běžný S Pen fungovala s Galaxy Z Fold 3, ale i když se to stane ve vzdálené budoucnosti, doporučujeme nečinit tak. Pokud jste utratili nemalé jmění za nejnovější a největší skládací vlajkovou loď společnosti Samsung, pořiďte si k ní také kompatibilní příslušenství.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno