Jak většina z vás ví, Galaxy Z Fold 3 je prvním skládacím smartphonem Samsung, který získal podporu S Pen, ale pokud máte stylus z předchozích modelů, nepokoušejte se jej používat s tímto telefonem a my vám vysvětlíme proč.

Společnost Samsung doporučuje používat S Pen Fold Edition a S Pen Pro, protože přicházejí se speciálními tipy pro prevenci před poškozením.

Přestože je Galaxy Z Fold 3 dodáván s ochrannou fólií, která tvrdí, že nabízí o 80 procent větší odolnost než ta u předchozí generace, Samsung na ni nedoporučuje používat běžný S Pen. Místo toho společnost uvádí, že vyvinula „Pro Tips“ pro S Pen Fold Edition a S Pen Pro. Největší rozdíl je v tom, že špičky obou nových doplňků jsou měkčí než ty běžné.

Přečti si  Víme, pro které telefony Samsung vydá do konce roku stabilní aktualizaci One UI 5.0 postavenou na Android 13

Tyto stylusy mají navíc zatahovací mechanismus, který zabraňuje trvalému poškození displeje Galaxy Z Fold 3 při působení tlaku na displej. Pokud budete chtít toto příslušenství používat u skládací vlajkové lodi, bude bohužel nutné zaplatit vyšší cenu. S Pen Fold Edition bez pouzdra stojí 49,99 $, zatímco S Pen Pro je k dispozici za 99,99 $.

Osobně bychom rádi viděli, jak Samsung sdružuje toto příslušenství, protože Galaxy Z Fold 3 již stojí neuvěřitelných 1799,99 $, a to také pro základní model. Naštěstí jako bonus za předobjednávku získáte Note Pack s Galaxy Z Fold 3, který obsahuje kompatibilní pouzdro S Pen. 

Neexistuje žádná informace o tom, zda by aplikace třetích stran mohly nějakým způsobem zajistit, aby běžný S Pen fungovala s Galaxy Z Fold 3, ale i když se to stane ve vzdálené budoucnosti, doporučujeme nečinit tak. Pokud jste utratili nemalé jmění za nejnovější a největší skládací vlajkovou loď společnosti Samsung, pořiďte si k ní také kompatibilní příslušenství.

Přečti si  Řada Galaxy S23 bude znovu používat většinu hardwaru z řady Galaxy S22

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno