Modely projektorů BenQ V7000i a V7050i a speciální projekční plátno ALRS01 získaly prestižní ocenění EISA Best Product 2021-2022 v kategorii Home Theatre Display & Video.

Prestižní ocenění EISA získaly nové laserové projektory BenQ V7000i a BenQ V7050i spolu se speciálním projekčním plátnem ALRS01, a byly označeny jako „Nejlepší laserový projekční systém pro roky 2021-2022.“

Hodnoticí komise EISA k ocenění uvádí:

„Projektory BenQ V7000i (bílé provedení) a BenQ V7050i (černé provedení) kombinují extra velký obraz tradičních projektorů s uživatelsky přívětivou instalací a ovládáním televize a vytváří vysoce kvalitní domácí kino. Instalace a nastavení projektorů jsou snadné, a to zejména díky integrovanému zaostřovacímu systému, prostředku pro měření projekční vzdálenosti a korekci lichoběžníkového zkreslení, zatímco adaptér s operačním systémem Android TV umožňuje spouštět VOD aplikace, hlasové ovládání a mnoho dalšího. Kvalita zpracování a celkový vzhled jsou luxusní, zvukový výkon prezentovaný předními stereo reproduktory je čistý a robustní. Přehrávání 4K HDR obsahu využívá přirozených barev, ostrého obrazu a výrazného kontrastu, a to zejména při použití v kombinaci se 100palcovým projekčním plátnem ALR (Ambient Light Rejection). Jedná se o vynikající řešení vše v jednom.“

EISA (Expert Imaging and Sound Association) je společenstvím 60 technologických časopisů, webových stránek a profesionálů z 29 zemí světa, specializovaných na hi-fi, domácí kino, foto a video, a automobilovou a mobilní elektroniku. Odborná porota každoročně uděluje prestižní ocenění EISA nejlepším produktům v různých kategoriích.

BenQ V7000i a BenQ V7050i jsou projektory se 4K rozlišením 3840 x 2160 pixelů a operačním systémem Android TV. O vizuální kvalitu promítaného obrazu se starají exkluzivní technologie BenQ CinematicColor přinášející 98% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a technologie HDR-PRO zajišťující podporu HDR10 a HLG. V případě zvukového zážitku je možné se plně spolehnout na stereo systém treVolo se dvěma 5W reproduktory s výškovým a basovým reproduktorem v levé, resp. pravé části projektorů.

Projekční plátno ALRS01 (Ambient Light Reflection) je volitelným příslušenstvím k projektorům, využívajícím speciální zakřivené struktury absorbující 93 % okolního osvětlení. Tato vlastnost podporuje projekci při standardním nezatemněném osvětlení obývacího pokoje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno