HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr značky v oblasti her a esportu, dnes oznámil, že herní headset HyperX Cloud Alpha v edici Blackout se nyní dodává do celé Evropy.

Sluchátka Cloud Alpha jsou navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí pro hodiny dlouhého hraní, využívají prémiovou paměťovou pěnu typickou pro HyperX, rozšířený náhlavní most s měkčí a poddajnější koženkou a odolnou, lehkou konstrukcí z hliníku. Headset je vybavený odpojitelným kabelem s ovládáním zvuku na kabelu, který umožňuje konzolovým hráčům nastavit hlasitost a ztlumit mikrofon přímo na kabelu.

Cloud Alpha je vybaven dvoukomorovou technologií HyperX, která zajišťuje přesný herní zvuk s neuvěřitelným rozsahem a tónem. Díky 50 mm měničům umožňuje duální komora společnosti HyperX vyladit a oddělit basy od středů a výšek, čímž vzniká dynamický zvuk, díky němuž jsou hry, hudba i filmy ještě více pohlcující.

„Cloud Alpha byl první headset HyperX, která představil naši revoluční dvoukomorovou technologii,“ řekla Bianca Walter, obchodní manažerka společnosti HyperX pro region EMEA. „Jsme rádi, že můžeme přinést blackout variantu modelu Cloud Alpha a nabídnout tak uživatelům další možnost volby náhlavní soupravy s našimi dvoukomorovými měniči a charakteristickým komfortem.“

Headset Cloud Alpha blackout edition nabízí multiplatformní kompatibilitu s PC, PS5™, PS4™, Xbox Series X|S2, Xbox One™2, Xbox One S™2, mobilními telefony, Nintendo Switch™ a dalšími systémy virtuální reality s 3,5mm porty1. Sluchátka nabízejí hráčům čistší kvalitu hlasu a vynikající zvuk pro lepší týmovou komunikaci a obě sluchátka jsou certifikována pro TeamSpeakTM a Discord.

Dostupnost

Herní headset Cloud Alpha v edici Blackout je nyní k dispozici v síti prodejců HyperX za 2 599 Kč. Další informace o herní náhlavní soupravě Cloud Alpha blackout edition naleznete na stránkách produktů HyperX. Ceny ze stránek HyperX.com, mohou se změnit bez předchozího upozornění. Ceny u maloobchodních prodejců se mohou lišit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno