TCL uvede v roce 2022 první řadu televizorů Mini Led 144 Hz a zvýší standardy pro responsivní hraní her na velkoformátových televizorech.

TCL Electronics, vedoucí značka spotřební elektroniky, oznámí během veletrhu CES 2022 uvedení televizorů Mini LED 144 Hz plánované pro tento rok. Nové televizory umožní plynulý a responsivní zážitek při hraní her. První televizory z nové generace TV TCL Mini LED 144 Hz pomůžou hráčům zažít to nejlepší z nejnovějších her hraných ve vysokém FPS.

Nejnovější herní konzole nabízejí nepřeberné množství nových her, které je možné přehrávat při 120 FPS. Na tuto snímkovací frekvenci bylo také převedeno mnoho her starších. Televizory TCL Mini LED s obnovovací frekvencí 144 Hz nabídnout hráčům špičkovou výhodu zejména v případě soutěžních utkání pro více hráčů, kdy jsou reakční časy ve zlomku sekundy klíčovým prvkem pro dosažení vítězství, zatímco příležitostní hráči ocení rychlejší odezvu systému během hry.

Nová generace televizorů TCL bude postavena na technologii Mini LED a pozvedne zážitek ze zobrazení herních scén i při sledování dalšího digitálního obsahu. S více než tisícem lokálních stmívatelných zón podsvícení nabídnou televizory TCL Mini LED v roce 2022 ohromující výkon jasu obrazu, zaručí nevídaný kontrast a odhalí mnohem více detailů v obraze pro zcela pohlcující zážitek.

Rázný krok v nasazení obrazovek s obnovovací frekvencí 144 Hz do svých prémiových televizorů Mini LED pro rok 2022 potvrzuje odhodlání společnosti TCL v prosazování technologie Mini LED a investic do této technologie. TCL tak nabídne televizory, které nadchnou a inspirují.

TCL se chce v následujících letech stát hlavním hráčem v segmentu televizorů s technologií Mini LED a přinese v této kategorii vyšší standardy výroby, nižší spotřebu energie a prémiový zobrazovací výkon.

Více detailních informací k televizorům TCL Mini LED pro rok 2022 bude zveřejněno v průběhu tohoto čtvrtletí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno