Společnost TCL Electronics uvádí na trh celou řadu televizorů s obřími obrazovkami a nabízí nejlepší pohlcující zážitek díky dostupným technologiím.

Inovační a výrobní kapacity společnosti TCL umožňují, že všechny modely televizorů řady C a P jsou nebo budou dostupné i ve velikosti úhlopříčky 75 palců. Značka TCL na trh také uvádí televizory C73 a P73 s úhlopříčkou až 85 palců, a především QLED TCL C735 s obří obrazovkou s úhlopříčkou 98 palců (249 cm) a aktuální doporučenou cenou 149 900 Kč včetně DPH. Všechny velkoformátové televizory TCL nabízejí všem uživatelům mnohem lepší audiovizuální zážitek v duchu slogan značky Inspire Greatness.

Globální trh s televizory se dynamicky vyvíjí a obrazovky se neustále zvětšují. Pro rok 2022 se odhaduje, že televizory s úhlopříčkou větší než 60 palců budou tvořit 20 % prodeje1. Navíc s výhledem na nadcházející významné fotbalové události je zřejmý trend směrem k ještě větším obrazovkám (65 a 75 palců a větší). Tento trend se projeví zejména několik týdnů před turnajem2. Obří televizory umožňují uživatelům rozšířit audiovizuální zážitek a pozvednout jej na novou úroveň. Doma si tak mohou plně vychutnat atmosféru velkého stadionu nebo kina, případně se plně ponořit do počítačové hry.

Přečti si  Aplikace pro Android kopírující dynamický ostrov iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max je připravena ke stažení z obchodu Google Play

V roce 2022 TCL dělá další krok a implementuje svoji vizi dostupných technologií a inovací a poskytuje všem vysoce výkonné a kvalitní produkty. TCL rozšiřuje nabídku svých velkoformátových televizorů napříč produktovými řadami za dostupnou cenu a umožnuje nejlepší domácí zábavu.

Všechny uvedené modely jsou postaveny na platformě Google TV a vyznačují se nejen nejpokročilejšími chytrými funkcemi ale také cenovou dostupností v kategorii velkých televizorů. Televizory TCL se stanou centrem domácí zábavy při rozlišení 4K HDR s bezrámečkovým designem a přinesou vice obrazových zážitků.

TCL navrhla speciálně tyto bezrámečkové obří televizory XXL pro optimalizaci filmů a videa, sportovních přenosů a další zábavy přesně podle požadavků zákazníků.

Všechny uvedené modely podporují Dolby Atmos a nabízejí ještě větší pohlcující audio zážitek a také Dolby Vision a HDR10+ pro ještě lepší video zážitek bez ohledu na streamovanou platformu nebo film ve formátu Blu-ray. Hlasové ovládání pak zvyšuje zážitek a přidává pohodlí pro chvíle domácí zábavy.

Přečti si  Honor X6 příchází s 50MP fotoaparátem a velkou baterií

Společnost TCL na základě potřeb trhu a inovací bude i nadále dodávat tu nejlepší technologii za dostupné ceny. Více novinek a další velké modely televizorů budou představeny na veletrhu IFA 2022 v září tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno