Pokud jde o technologii skládacích displejů, tak společnost Samsung je oproti konkurenci výrazně napřed.

Společnost je na cestě k představení nejnovějšího a nejlepšího Galaxy Z Fold 4 veřejnosti. Zatímco společnosti jako Apple zdokonalují technologii skládacích displejů, Samsung s každou vlajkovou lodí postupně zmenšuje omezení, která s touto technologií souvisí.  Jedním z hlavních problémů skládacího displeje je právě samotný ohyb. Na internetu se objevil nový obrázek, který zdánlivě ukazuje srovnání přehybů mezi Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Fold 4.

Ohyb u Samsung Galaxy Z Fold 4 bude výrazně méně viditelný ve srovnání se současným modelem

Samsung loni představil Galaxy Z Fold 3, který se dá nyní sehnat za zhruba 34k v závislosti na zvolené paměti. I když je to stále poměrně drahá sranda, tak ve srovnání s jeho předchůdcem snížil Samsung cenu o cca 200 dolarů. Pokud by tento trend nadále pokračoval, což neočekáváme, tak Samsung nabídne Galaxy Z Fold 4 za ještě nižší cenu. Galaxy Z Fold 3 také přinesl některé další významné doplňky, jako je snímač fotoaparátu pod displejem a podpora pro S-Pen. Na hlavním skládacím displeji se však nachází docela výrazný záhyb, který může být pro mnohé uživatele rušivý. U Galaxy Z Fold 4 Samsung pracuje na tom, aby byl záhyb pro uživatele co nejméně viditelný.

Nedávno Ice Universe sdílel na Twitteru obrázek, který porovnává záhyb Galaxy Z Fold 3 s chystaným Galaxy Z Fold 4. Na obrázku vloženém výše je vidět, že záhyb na Fold 4 je výrazně méně vidět než na aktuálním modelu. Galaxy Z Fold 4 bude velkým vylepšením vzhledem k počtu doplňků, které nabídne. Zatímco celkový tvar a design budou stejné, uvnitř se chystá řada vylepšení.

Například Galaxy Z Fold 4 nabídne lepší hardware fotoaparátu a bude poháněn nejnovějším a nejlepším Snapdragonem 8 Gen 1 Plus, který disponuje funkcí 3D ultrazvukového snímače otisků prstů. Navíc bude obsahovat 4 400mAh baterii pro celodenní užívání. Společnost potenciálně bude považovat za vhodné oznámit zařízení 10. srpna na výroční akci Unpacked.

Další podrobnosti o Galaxy Z Fold 4 a jeho ohybu sdělíme, jakmile budou k dispozici další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno