Sony by mohlo být na prahu oznámení nových herních headsetů, alespoň to tvrdí  91Mobiles, která informace získala od OnLeaks.

Tato nová periferní zařízení nebudou mít značku PlayStation, jako například headset Pulse pro 3D Audio pro PS5, ale místo toho vytvoří novou značku s názvem Inzone.

Úniky ukazují obrázky tří nových headsetů, které jsou vyvedeny v bílém provedení Pulse a PS5. H3 je kabelový headset a má port USB-C a ovladač hlasitosti a je zde také tlačítko „NC/AMB“, které naznačuje, že by mohlo mít funkci potlačení hluku a možná režim okolního zvuku.

Sony Inzone H7 a H9 jsou bezdrátové headsety a připojují se přes Bluetooth, ale zahrnují také připojení USB. Všechny tři modely budou údajně podporovat 360stupňový prostorový zvuk, zatímco nejprémiovější z modelů, H9, bude zahrnovat potlačení hluku. V současné době nejsou žádné podrobnosti o tom, které platformy budou tyto nové modely podporovat, ale headset Sony Pulse funguje na PS5 a na PC, takže je pravděpodobné, že Inzones na tom budou podobně, ale budeme muset počkat na oficiální potvrzení.

Insider Tom Henderson prohlásil, že tato sluchátka jsou součástí série herních zařízení značky Inzone. Jak se zdá, tak na obzoru jsou podle všeho i herní monitory Inzone. Půjde o dvojici, přičemž jeden bude se zaměřením na e-Sport s rozlišením 4K a 144Hz a druhý 240Hz a 1080p. Zatím nemáme žádné zprávy o jejich velikostech obrazovky, ale oba monitory budou podporovat HDR, variabilní obnovovací frekvence a další funkce, které jsou kompatibilní s hrami.

Žádné podrobnosti o ceně headsetů nebo monitorů zatím nebyly objeveny, ale podle Hendersona by společnost Sony mohla oficiálně oznámit tyto produkty již příští týden. Jakmile budeme vědět více informací z oficiálních zdrojů, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno