Podívejte se na obrázky ASUS ROG Phone 6, které ukazují vlajkovou loď ze všech stran, odhalující LED maticový displej na zadní straně, tlusté šasi, další.

ASUS uvede svůj ROG Phone 6 na trh právě dnes (5. července), podle různých upoutávek zobrazených tchajwanským výrobcem a ještě před oficiálním odhalením se na internetu objevila celá řada fotografií zobrazující zařízení ze všech stran. Netřeba dodávat, že chystaná vlajková loď se z žádného úhlu nepodobá svým konkurentům.

ASUS se drží tématu „hráče“, který rezonuje se zbytkem jeho produktů, a chce s ROG Phone 6 upoutat pozornost. Galerie obrázků nahraná WinFuture ukazuje telefon zepředu, odhaluje tenké, ale existující rámečky nahoře a dole, spolu s maticovou LED obrazovkou na zadní straně s logem ROG. ASUS tuto funkci použil na svém Zephyrus G14, i když je výrazně větší a nazývá se AniMe Matrix, takže není jasné, zda ROG Phone 6 dostane stejné marketingové jméno.

Přečti si  TEST: Motorola G31 - smartphone se solidním výkonem, výbavou, ale slabým foťákem

Není také jasné, zda lze maticový displej přizpůsobit prostřednictvím nastavení nadcházejícího smartphonu nebo speciální aplikace, ale to se dozvíme později. Celkově je ROG Phone 6 poměrně tlustý, což by se dalo očekávat, vzhledem k tomu, že smartphone je údajně dodáván s velkou 6 000mAh baterií spolu s vylepšenými řešeními chlazení. Na boku je vypínací tlačítko, které může, ale nemusí fungovat jako čtečka otisků prstů. Na obrázcích je také vidět přihrádka na SIM kartu natřená jinou barvou a má různou povrchovou úpravu, aby uživatelé věděli, kde se nachází.

K dispozici je také nastavení trojitého zadního fotoaparátu, přičemž dřívější úniky tvrdily, že hlavním snímačem bude 50MP jednotka a ultraširokoúhlá kamera s rozlišením 13MP. Ve spodní části je umístěn 3,5mm audio jack a vedle něj je port USB-C s podporou rychlého nabíjení. Podle předchozího úniku specifikací bude ROG Phone 6 jednou z prvních vlajkových lodí, která bude obsahovat Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, spolu s až neuvěřitelných 18 GB LPDDR5 RAM, FHD+ 165Hz OLED obrazovkou a dalšími.

Přečti si  Sackboy: A Big Adventure by mohl být dalším PC portem, alespoň dle úniku na Steamu

Stručně řečeno, očekává se, že ASUS vybaví ROG Phone 6 nejlepšími specifikacemi dostupnými pro výkonný telefon Android. Pokud by to nestačilo, tchajwanská firma poskytne svému nejnovějšímu a nejlepšímu hernímu smartphonu IPX4 odolnost proti proražení spolu s volitelným příslušenstvím, jako je ventilátor s motivem ROG, který pomáhá udržovat nízké teploty. Vzhledem k tomu, že ROG Phone 6 bude mít špičkový hardware, neočekávejte, že bude levný, ačkoli podrobnosti o jeho ceně nejsou známy.

Naštěstí již dnes bychom se měli dozvědět všechny konkrétní parametry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno