Zvěsti o beta verzi One UI 5.0 létají už nějakou dobu internetem.

Víme, že Samsung v současné době interně testuje beta verzi a Android 13 by měl být brzy k dispozici na zařízeních Galaxy S22, možná ještě před koncem tohoto roku, ale naštěstí máme k dispozici několik snímků obrazovky, které ukazují vše, co je u One UI 5.0 nového.

Android 13-Based One UI 5.0 toho ukazuje sice málo, ale za to velmi potřebná vylepšení pro lepší uživatelský zážitek.

Screenshoty pocházejí od lidí z 9to5Google, kteří uvádí, že je mají z vlastního zdroje, protože ji společnost Samsung nezveřejnila. Dalo by se tedy s jistotou předpokládat, že to nemusí poskytnout úplný obrázek o tom, jaké bude One UI 5.0 založené na Androidu 13. Není překvapením, že není k dispozici ani protokol změn, ale máme nějaké srovnávací snímky obrazovky, na které se můžete podívat.

Přečti si  Sony plánuje vydání nové verze PS5 s odnímatelnou mechanikou

První změnou je vylepšený panel oznámení, vlevo máte One UI 4.0 a vpravo One UI 5.0. Nic moc se nezměnilo, abych byl upřímný. Věci jsou však mnohem čistší v One UI 5.0 založeném na Androidu 13 s nějakým pěkným oddělením mezi oznámeními. Změny, které vidíte, jsou jemné, ale vypadají dobře.

Dále tu máme dialogy povolení. Samsung nyní používá výchozí dialogy pro povolení Androidu a to není vůbec špatná věc a vypadají a působí podobně jako od Google. To by mělo pomoci urychlit proces aktualizace. Případně to může Samsung v budoucnu změnit, ale to uvidíme. Nalevo máte One UI 4.0 a napravo One UI 5.0.

Android 13 na Galaxy S22 také přináší OCR v galerii a vkládání textu z obrázku na klávesnici, což je šikovná funkce, která by měla pomoci mnoha lidem.

Přečti si  Zdá se, že vivo brzy vydá řadu X90

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno