Začátkem tohoto měsíce se objevila na internetu zpráva o barevných provedeních Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 , jejichž uvedení na trh se očekává v srpnu.

Více konkrétních podrobností je nyní k dispozici díky úniku informací Evanu Blassovi, který našel seznam SKU pro Fold.

Seznam potvrzuje přidání nové béžové barvy z dřívější zprávy. Zelená však nezmizí, alespoň ne úplně, existuje také barva nazvaná „Gray Green“. K dispozici je také vínová červená, která je výraznější než kterákoli ze startovacích barev Z Fold3. Konečně, oblíbená Phantom Black žije i po další generaci.

Seznam také obsahuje kapacitu úložiště pro telefony, ukazuje pouze tři možnosti: 128 GB, 256 GB a 512 GB. Přidání 128GB možnosti je překvapivé, vezmeme-li v úvahu, že loňský model začínal na 256GB.

Přečti si  Genesis představuje stylový herní batoh Pallad 410

Seznam přináší další zklamání, není na něm prý 1TB verze. To může být také špatná zpráva pro zvěstovanou 512GB verzi Z Flip4 (Z Flip3 byl k dispozici pouze se 128GB a 256GB úložištěm).

Tento seznam může být samozřejmě neúplný a 1TB Galaxy Z Fold4 může být nakonec omezen pouze na několik zemí nebo může být uveden na trh později. Přinejmenším očekáváme, že bude k dispozici edice Thom Browne, která také není na tomto seznamu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno