Doma mezi čtyřmi stěnami vás to nebaví a kanceláře zejí v době dovolených prázdnotou.

Tak proč se nesbalit a někam nevyrazit? Pracovat se dá kdekoliv, kde vám to připojení dovolí. Neexistuje totiž nic lepšího než svůj pracovní den začít výhledem, který máte rádi, nebo snídaní v oblíbené kavárně. Yenkee vás na práci mimo „základnu“ snadno vybaví.

Nejdůležitější součástí každého pracovního dne „venku“ je správný výběr zavazadla – lehkého, praktického, dobře zabezpečeného, ale i stylového. Designový batoh Yenkee YBB 1501 s polstrovanými zády a popruhy neoslní pouze po estetické stránce, ale i po té funkční. Batoh je vybaven prvky, které nabízí ochranu proti zlodějům. Kromě materiálu odolnému vůči proříznutí je vybaven skrytými kapsami, důmyslně schovanými zipy, a navíc je lehce uzamykatelný pomocí TSA zámku. Abyste mohli být neustále na příjmu, nabízí batoh bezpečné nabíjení pomocí USB konektoru, ke kterému stačí přidat powerbanku z vnitřní strany batohu.

Přečti si  Nový Realme GT Neo dorazí se Snapdragon 8+ Gen 1

Pokud powerbanku zatím nevlastníte, doporučujeme elegantní kovovou Yenkee YPB 1180 s kapacitou 10 000 mAh. Dva výstupy USB-C a USB-A se postarají o nabití dvou zařízení současně a rovnoměrně rozdělí 5 W na každý port. USB-A navíc nabíjí rychleji než klasická nabíječka. Powerbanka je vybavená dotykovým displejem, který informuje o aktuální kapacitě baterie. Pořídit si ji můžete za 699 Kč ve dvou barevných variantách, šedé a červené.

Co by byla powerbanka bez kabelu a co by to bylo za mobilní řešení s nepřehledným klubkem kabelů. Univerzální kabel Yenkee YCU 400 má hliníkový plášť a odolný nylonový oplet, který zajišťuje jeho dlouhou životnost. Kabel zároveň podporuje rychlé nabíjení s vysokou přenosovou rychlostí a je kompaktní s Micro USB konektorem, USB C a certifikovaným Lightning konektorem. Vysoce kompaktní a výkonný kabel je k dostání za 399 Kč.

Přečti si  iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, mají rozbitý modul fotoaparátu, tvrdí Halide

Pro vyřízení pracovních hovorů je mobilní kancelář dobré dovybavit ještě True Wireless sluchátky Yenkee YHP 01BT WE, která díky mikrofonům s potlačením šumu poskytují vynikající kvalitu hovorů. Pro přenos používají moderní Bluetooth 5.0 a jsou kompatibilní se zařízeními iOS i Android. Dotykové snímače se postarají o pohodlné ovládání sluchátek a jedním tlačítkem tak můžete přijmout a ukončit hovor nebo zastavit či ukončit písničku. Hudbu vydrží přehrávat nepřetržitě až 4 hodiny. Nabíjecí pouzdro jim dle potřeby dodá dalších 20 hodin výdrže. Pořídit si je můžete za 1 199 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno