Značka Niceboy není na našem trhu žádným nováčkem a díky poměrně masivní reklamní kampani (Sluchátka od Niceboyeeeeee), o ní musel slyšet snad každý. Nedávno jsme na Game Press testovali herní headset Oryx X700 Legend, který nedopadl vůbec zle, ale my se dnes podíváme na špunty určené pro každodenní nošení a dlouhotrvající poslech.

Niceboy Hive Podsie 3 se dodávají ve dvou barevných variantách a to černé a bílé barvě, takže si vybere snad každý. Jak jsem uvedl hned v úvodu, tak Niceboy cílí hlavně na mladší publikum, které má rádo za málo peněz poměrně hodně muziky.

Hive Podsie 3 jsou konstrukčně stejná jako Hive Podsie a tak Podsie 3 přichází s vylepšeními ukrytými spíše pod povrchem.

Technické specifikace:

 • Typ Sluchátek: Špunty True Wireless
 • Konstrukce: Uzavřená
 • Mikrofon: Ano
 • Typ Připojení: BT, USB-C
 • Verze BT: 5.1
 • Podpora kodeků: AAC, SBC
 • Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
 • Citlivost (dB/mW): 110 ± 3dB
 • Velikost měniče: 8mm
 • Impedance: 16 Ohm
 • Stupeň krytí: IPX5

Balení se oproti předchozí verzi příliš nezměnilo a tak sluchátka stále najdete v pěkném tvrdém kartonu se žluto-bílým designem, jen zde přibyla číslovka 3 a také informace s výdrží až 35 hodin (včetně pouzdra) a připojením před USB-C. Uvnitř se nachází dobíjecí pouzdro vyvedené v příjemném měkčeném plastu. Pouzdro je vybaveno USB-C dobíjecím konektorem. Dále se uvnitř balení nachází USB-C / USB-A kabel, další dvě velikosti gumových náušníků, díky kterým vám sluchátka padnou jak ulitá a také náhradní síťky proti nečistotám, která se v případě potřeby připevní přímo k měničům.

Hive Podsie 3, jak jsem uvedl na začátku, přichází s vylepšením pod povrchem. Pokud máte některé z předchozích sluchátek Podsie, potom jistě víte, že sluchátka disponují solidními výškami a velmi hutnými basy, ale středy tak nějak schází. To se u Podsie 3 mění díky možnosti nastavit si zvuk podle svého s aplikací Niceboy ION, která je volně ke stažení v Google Play i Apple Store. Ta sice pro své správné fungování vyžaduje nutnost vytvoření uživatelského účtu a sdílení polohy, to ale lze následně zcela vypnout. Pokud si jej ale necháte zapnuté, získáte zajímavou funkci v podobě usnadnění hledání posledního použití a tedy i samotných sluchátek, ovšem za předpokladu, že je budete používat s telefonem, kde máte aplikaci nainstalovanou.

Ekvalizér nabízí řadu profilů, konkrétně potom: Pop, Rock, Folk, Classical, Country, Jemné basy a Jemné výšky. Profil, který si zvolíte, se následně do sluchátek nahraje a je v nich uložen i při používání s jiným zařízením, což je dle mého názoru velká výhoda. Sluchátka si velmi dobře rozumí i s filmy a seriály, kdy díky připojení Bluetooth 5.1 je zvuk naprosto synchronní s obrazem. Navíc jejich dosah je opravdu vydařený a na volném prostranství si můžete bez větších problémů vzdálit až na 10 metrů, po překonání této hranice, nebo průchodu do jiné místnosti začíná být spojení méně stabilní a dochází ke krátkým výpadkům. Pokud ale budeme brát v potaz, že jsou tato sluchátka primárně určena k používání s mobilními telefony, je tento dosah více než luxusní.

Přečti si  Řada Galaxy S23 by mohla debutovat s pokročilou funkcí rychlého párování

Výdrž je navíc dalším velkým bonusem, kdy samotná sluchátka vydrží na jedno nabití až 9,5 hodiny, osobně jsem sluchátka používal s drobnými přestávkami více než 8 hodin a stále ještě měli dostatek energie pro další přehrávání. Navíc pouzdro ukrývá dostatek energie na dalších 25hodin. V případě, že sluchátka vybijete, stačí jen 5 minut a sluchátka mají energii na další 1,5 hodiny poslechu.

Hive Podsie 3 můžete stejně jako s jejich předchůdci ovládat hlasitost, přijímaní hovorů i přepnutí na další skladbu. Zde se ale Niceboy příliš nezlepšil a tlačítka jdou mačkat stále hodně ztuha, díky čemuž si můžete snadno bolestivě zatlačit do ucha. Jinak jsou sluchátka v uchu velmi pohodlná a na rozdíl od mých starých Hive pods 2 skvěle drží v uchu a nemají tendenci vypadávat. I přes fakt, že se jedná o uzavřená sluchátka, nemusel jsem při komunikaci s okolním prostředím vyndávat sluchátka z uší a jen stačilo vypnout příchozí audio.

Přečti si  Uniklé specifikace nového Huawei P60 Pro naznačují čipset Snapdragon 8 Gen 2

Co se mikrofonu týče, tak Niceboy uvádí, že sluchátka mají noise reduction, tedy funkci potlačení okolního šumu, ale podle toho, co mi lidé na druhé straně sdělili, byl příchozí zvuk rušen okolím a celkově jsem údajně zněl jako bych se nacházel ve větší hale.

Celkově jsou Hive Podsie 3 za svou cenu 1.199,- CZK (v době psaní recenze) velmi slušnou volbou pro každodenní poslech hudby, nebo sledování filmů, například při práci, protože mají opravdu skvělou výdrž, slušný dosah a jsou velmi příjemná do uší. Pokud ovšem patříte mezi fajnšmekry, kteří si potrpí na kvalitní audio z kvalitního zdroje, potom budete muset sáhnout po drátových sluchátkách například od Sennheiseru, ale zde si za kvalitu řádně připlatíte. Niceboy se ve střední třídě za Hive Podsie 3 rozhodně nemusí stydět, ba naopak.

PŘEHLED RECENZE
Niceboy Hive Podsie 3
80 %
Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut
recenze-niceboy-hive-podsie-3-spunty-s-vlastnim-ekvalizeremNiceboy Hive Podsie 3 nabízí za svou cenu velmi slušnou volbou pro každodenní poslech hudby, nebo sledování filmů. Mají skvělou výdrž, slušný dosah a jsou velmi příjemná na dlouhé nošení. + Dlouhá výdrž + Ekvalizér v aplikaci + Pohodlí při dlouhém nošení - Nutná registrace do aplikace - Horší mikrofon - Tuhá tlačítka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno