Funkce se poprvé objeví v novém smartphonu iQOO 10 Pro.

vivo upevnilo svou přední pozici v technologii bleskového nabíjení díky odhalení prvního komerčního 200W nabíjení na světě. Tato baterie nové generace a technologie nabíjení, která dokáže baterii dobít z 1 % na 100 % za pouhých deset minut*, mění zavedené pořádky. Uživatelé už nebudou nuceni nabíjet svá zařízení přes noc – nyní budou mít telefon připravený k provozu za dobu, kterou běžně potřebují k osprchování. Ultrarychlé 200W nabíjení, které v sobě spojuje řadu inovací z oblastí technologie baterií a nabíjení, debutuje s uvedením nového herního smartphonu iQOO 10 Pro na asijsko-pacifickém trhu.

 

První komerční 200W nabíjení na světě

Téměř zdvojnásobení rychlosti nabíjení v rámci jedné generace smartphonů představuje další milník společnosti vivo na cestě, jejíž cílem je spokojený zákazník. V roce 2020 uvedlo vivo na trh první komerční 120W nabíjení, které přišlo s modelem iQOO 5 Pro. Nyní vivo zvyšuje laťku s modelem iQOO 10 Pro.

Deset inovací pro ještě rychlejší nabíjení

S 200W nabíjením souvisí také deset zásadních inovací, které zajišťují rychlejší nabíjení a zároveň bezpečnost a stabilitu pro dlouhodobě skvělý výkon. Mezi ně patří nová baterie s ultratenkými pólovými deskami, nový elektrolyt, nabíjecí čerpadlo, nový separátor, a také nové schéma baterie. Ochranné prvky zahrnují použití nového tepelně vodivého gelu, nového ochranného obvodu, a také samostatně vyvinutého algoritmu stavu baterie. Nové funkce a prvky zaručují udržení kapacity na úrovni více než 80 %, a to i po 1600 nabíjecích cyklech. K tomu přičtěme novou miniaturní nabíječku s 1,5 metrovým nabíjecím kabelem, díky čemuž iQOO 10 Pro překonává i přísné standardy pro výkonnost baterií v automobilovém průmyslu.

 

Špičkový výkon pro mobilní gaming

Model iQOO 10 Pro je vlajkovou lodí vivo mezi herními smartphony, dostupný exkluzivně na asijsko-pacifickém trhu. Sdílí mnoho technologií s nedávno uvedeným modelem X80 Pro. Je vybaven novou platformou Snapdragon Plus 8 Gen 1, vlastním zobrazovacím čipem společnosti vivo V1+, 2K HDR10+ obrazovkou, a také kamerovým systémem se stabilizací Gimbal. Herní estetiku doplňují dvě barevné verze – kromě klasické černé je k dispozici charakteristická edice BMW Motorsport, která kombinuje smaltované sklo, karbonová vlákna a umělou kůži. Na iQOO 10 Pro běží nový systém OriginOS Ocean společnosti vivo, založený na Android 12.

Údaje o nabíjení byly získány z testovací laboratoře vivo. Testovací prostředí i smartphony byly vystaveny teplotě 25℃ ± 1℃. Test zahrnoval smartphony nabité na 1 % s vypnutými službami a funkcemi kromě telefonních hovorů. Skutečné údaje se mohou lišit v důsledku různých testovacích prostředí, různých nabíjecích scénářů, různých počátečních nabíjecích teplot smartphonů nebo dlouhodobé ztráty kapacity baterie a jejího celkového zhoršení

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno