Funkce se poprvé objeví v novém smartphonu iQOO 10 Pro.

vivo upevnilo svou přední pozici v technologii bleskového nabíjení díky odhalení prvního komerčního 200W nabíjení na světě. Tato baterie nové generace a technologie nabíjení, která dokáže baterii dobít z 1 % na 100 % za pouhých deset minut*, mění zavedené pořádky. Uživatelé už nebudou nuceni nabíjet svá zařízení přes noc – nyní budou mít telefon připravený k provozu za dobu, kterou běžně potřebují k osprchování. Ultrarychlé 200W nabíjení, které v sobě spojuje řadu inovací z oblastí technologie baterií a nabíjení, debutuje s uvedením nového herního smartphonu iQOO 10 Pro na asijsko-pacifickém trhu.

 

První komerční 200W nabíjení na světě

Téměř zdvojnásobení rychlosti nabíjení v rámci jedné generace smartphonů představuje další milník společnosti vivo na cestě, jejíž cílem je spokojený zákazník. V roce 2020 uvedlo vivo na trh první komerční 120W nabíjení, které přišlo s modelem iQOO 5 Pro. Nyní vivo zvyšuje laťku s modelem iQOO 10 Pro.

Přečti si  Samsung zahajuje vydání nové velké aktualizace řady Galaxy S23, která vám pomůže se všemi problémy s fotoaparátem

Deset inovací pro ještě rychlejší nabíjení

S 200W nabíjením souvisí také deset zásadních inovací, které zajišťují rychlejší nabíjení a zároveň bezpečnost a stabilitu pro dlouhodobě skvělý výkon. Mezi ně patří nová baterie s ultratenkými pólovými deskami, nový elektrolyt, nabíjecí čerpadlo, nový separátor, a také nové schéma baterie. Ochranné prvky zahrnují použití nového tepelně vodivého gelu, nového ochranného obvodu, a také samostatně vyvinutého algoritmu stavu baterie. Nové funkce a prvky zaručují udržení kapacity na úrovni více než 80 %, a to i po 1600 nabíjecích cyklech. K tomu přičtěme novou miniaturní nabíječku s 1,5 metrovým nabíjecím kabelem, díky čemuž iQOO 10 Pro překonává i přísné standardy pro výkonnost baterií v automobilovém průmyslu.

 

Špičkový výkon pro mobilní gaming

Model iQOO 10 Pro je vlajkovou lodí vivo mezi herními smartphony, dostupný exkluzivně na asijsko-pacifickém trhu. Sdílí mnoho technologií s nedávno uvedeným modelem X80 Pro. Je vybaven novou platformou Snapdragon Plus 8 Gen 1, vlastním zobrazovacím čipem společnosti vivo V1+, 2K HDR10+ obrazovkou, a také kamerovým systémem se stabilizací Gimbal. Herní estetiku doplňují dvě barevné verze – kromě klasické černé je k dispozici charakteristická edice BMW Motorsport, která kombinuje smaltované sklo, karbonová vlákna a umělou kůži. Na iQOO 10 Pro běží nový systém OriginOS Ocean společnosti vivo, založený na Android 12.

Přečti si  Nová Prusa MK4 přináší řadu vylepšení. Bude to na konkurenci stačit?

Údaje o nabíjení byly získány z testovací laboratoře vivo. Testovací prostředí i smartphony byly vystaveny teplotě 25℃ ± 1℃. Test zahrnoval smartphony nabité na 1 % s vypnutými službami a funkcemi kromě telefonních hovorů. Skutečné údaje se mohou lišit v důsledku různých testovacích prostředí, různých nabíjecích scénářů, různých počátečních nabíjecích teplot smartphonů nebo dlouhodobé ztráty kapacity baterie a jejího celkového zhoršení

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno