Google nás všechny překvapil jemným oznámením řady Google Pixel 7 a dokonce nám dal první pohled na to, jak budou zařízení vypadat. 

V té době však společnost pouze potvrdila, že zařízení budou uvedena na trh někdy na podzim roku 2022 a nyní bychom mohli mít nějaké konkrétní informace o tom, kdy tyto telefony půjdou oficiálně do prodeje. Jak se zdá, tak nyní už nemusíme čekat.

Podle Jona Prossera se série Pixel 7 bude předobjednávat 6. října a bude k dispozici od 13. října, tyto informace pocházejí z „velmi renomovaných zdrojů“. Proser také navrhl, že datum předobjednávky 6. října bude také datem, kdy se Google rozhodne tyto telefony oficiálně představit.

Přečti si  Nothing Phone (2) oficiálně dorazí v červenci s 4 700 mAh baterií

Pro ty, kteří nevědí, Prosser má solidní výsledky, pokud jde o uvedení zařízení na trh, takže bychom nebyli překvapeni. Říjnové spuštění navíc není něco, čemu bychom neměli věřit, protože Google běžně využívá tento měsíc, pokud jde o nové spuštění.

Očekáváme, že řada Pixel 7 bude následovat kroky řady Pixel 6, u které došlo k přepracování vzorce společnosti Google a obě zařízení obdržela dobré poznámky od uživatelů a kritiků. Stále si však nejsme jisti, co dalšího se bude dít a jak budou tato zařízení konkurovat Samsungu a Applu na trhu smartphonů.

Budeme vás informovat o dalším vývoji ohledně vydání/spuštění řady Pixel 7. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno