Společnost Warner Bros Discovery včera uspořádala finanční zasedání k hospodaření za druhé čtvrdletí roku, na kterém generální ředitel David Zaslav potvrdil nové plány pro streamovací platformy mediálního giganta.

HBO Max a Discovery+ se spojí do jedné služby, která bude dostupná od léta 2023.

Tento krok je založen na problémech s výkonem HBO Max, které během velkých představení pravidelně padaly. Zaslav potvrdil, že Discovery+ bude jádrem nové streamovací platformy díky jejímu špičkovému technologickému stacku, zatímco celý katalog HBO Max bude přenesen pod Discovery +.

Společnost Warner Bros Discovery vykázala za 2. čtvrtletí čistou ztrátu 3,4 miliardy dolarů a generální ředitel potvrdil plány na snížení výdajů na nové projekty. Nadcházející filmy Batgirl and Scoob!: Holiday Haunt byly nedávno začátkem tohoto týdne zrušeny. V ohrožení je možná také i seriál The Last of Us od Naughty Dog.

Přečti si  vivo se stalo oficiálním partnerem MISS CZECH REPUBLIC pro rok 2023

Warner získal za poslední tři měsíce dohromady 1,7 milionu předplatitelů HBO Max a Discovery+ a celosvětově je to údajně 92,1 milionu předplatitelů. Společnost si také stanovila cíl 130 milionů předplatitelů do roku 2025.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno