Společnost Beats dnes oznámila spolupráci s Kim Kardashian a výsledkem je, že získáváte tři nové barvy bezdrátových sluchátek Beats Fit Pro. 

Tři nové neutrální barvy budou dostupné online na apple.com/kim od příštího úterý, 16. srpna, a také prostřednictvím vybraných obchodů Apple spolu s autorizovanými prodejci.

Beats Fit Pro můžete získat ve třech vzrušujících neutrálních barvách díky spolupráci Beats s Kim Kardashian

Obrázky nového Beats Fit Pro unikly také v minulosti, ale tentokrát jsou vydávány pod jinými jmény. Získáváte Měsíc, Dunu a Zemi.

Chtěla jsem se oprostit od myšlenky, že sluchátka musí být barevná, aby se mohla vyjádřit,“ řekla Kim Kardashian. Tato spolupráce je speciální, protože vám umožňuje splynout nebo vyniknout, a Beats je známý tím, že vytváří produkty, které předvádějí individualitu.

Přečti si  Obrázky Oppo Find X6 Series unikly před oficiálním oznámením

Beats Fit Pro byly kritiky přijaty vřele od svého původního uvedení v loňském roce, kdy uživatelé hovořili o tom, jak jsou pohodlné díky flexibilním křídlovým koncovkám a několika velikostem silikonových koncovek do uší. Sluchátka také přinášejí aktivní potlačení hluku spolu s režimem průhlednosti, podporou prostorového zvuku a také čipem H1 pro spárování jedním klepnutím spolu s podporou „Hey Siri“ a automatickým přepínáním mezi zařízeními Apple.

Kromě uvedení nových barev se Beats také rozhodl představit novou reklamní kampaň Beats x Kim, na kterou se můžete podívat níže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno