Společnost OPPO představila datum online akce k uvedení svého nejnovějšího mobilního operačního systému ColorOS 13. OPPO velmi úzce spolupracuje s tvůrci systému Android, aby mohli společně poskytnou nejlepší možný zážitek z užívání operačního systému ColorOS.

Již na květnové konferenci Google I/O společnost OPPO oznámila, že modely OPPO Find N a OPPO Find X5 Pro budou mezi prvními smartphony na světě, které obdrží aktualizaci na beta verzi systému Android 13. ColorOS 13 integruje základní bezpečnostní funkce i funkce na ochranu soukromí ze systému Android 13 a poskytuje podobné možnosti přizpůsobení jako prostředí Material You od společnosti Google.

ColorOS 13 obsahuje řadu nových chytrých funkcí, vyvinutých společností OPPO, které jsou upraveny tak, aby poskytly nejlepší zážitek z používání velkých displejů, zajistily bezproblémové propojení mezi více zařízeními a zvýšily produktivitu i efektivitu. V operačním systému bude také představen zcela nový design, který zajistí přehledné, pohodlné a plynulé užívání systému Android.

Další informace o systému ColorOS 13 bude možné získat 18. srpna ve 13.00 na oficiálním představení systému ColorOS 13 na YouTube a Twitteru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno