Společnost Motorola s potěšením představuje moto e22s, nejnovější chytrý telefon stvořený s důrazem na životní styl.

Předveďte svůj styl s moto e22s, nejnovějším přírůstkem do rodiny moto e. Užívejte si plynulý 90Hz1 displej, prémiový, vodoodpudivý2 design, vyspělé funkce fotoaparátu a akumulátor s obrovskou kapacitou 5000 mAh. Moto e22s je chytrý telefon stvořený s důrazem na životní styl.

Vaše obsahy oživnou na 6,5“ displeji HD+, který poskytuje dechberoucí čistotu zobrazení a ostřejší detaily. A užívejte si neuvěřitelně plynulé a rychlé zobrazování díky obnovovací frekvenci 90 Hz, která se může automaticky upravit na 60 Hz v závislosti na druhu sledovaného obsahu1.
Toto zařízení je elegantní, stylové a lehké, s nádherně vytvořeným točivým vzorem. Dodává se ve dvou jedinečných barvách3, které jsou jako stvořené k předvádění stylu.
Foťte inteligentněji pomocí 16Mpx fotoaparátu s rychlým zaostřováním a funkcemi podporovanými umělou inteligencí. Tento kamerový systém nabízí speciální senzor hloubky, který spolupracuje s hlavním fotoaparátem při rozmazání pozadí, jež zajistí profesionálně vypadající portréty, a 8Mpx přední fotoaparát, s nímž vytvoříte „selfie“ přímo pro sociální sítě.


Pokračujte v zábavě díky akumulátoru s obrovskou kapacitou 5000 mAh, jež vám umožní pracovat a hrát si více než 2 dny4. S integrovaným úložným prostorem o kapacitě 64 GB5 máte dostatek místa pro fotografie, filmy, skladby a aplikace. Pokud vám tento prostor nestačí, můžete jej zvětšit pomocí vyhrazeného slotu pro kartu microSD o kapacitě 1 TB6. Přizpůsobte si chytrý telefon podle sebe. Díky prostoru pro dvě karty SIM⁷ můžete mít jednu pro práci a druhou na hraní.

Vychutnávejte si bezproblémové odemykání dotykem pomocí čtečky otisků prstů umístěné na boční stěně telefonu nebo pohledem do fotoaparátu, který vám umožní odemknutí tváří. S osmijádrovým procesorem můžete očekávat spolehlivější síťové připojení a plynulejší výkon. Funkce HyperEngine vám zajistí vylepšenou energetickou hospodárnost.
Dělejte toto všechno a užívejte si nejčistější verzi operačního systému Android v systému Android™ 12. Každodenní interakce vám usnadní ovládání gesty. Používejte své oblíbené funkce přirozeným a intuitivním způsobem, ať se jedná o dvojité potřesení chytrým telefonem, jímž zapnete svítilnu, anebo pořízení snímku obrazovky dotykem.

Dostupnost a cena
moto e22s přichází na vybrané evropské trhy s doporučenou cenou 3.999 Kč. Cena se může v jednotlivých zemích lišit. Kompletní informace o cenách a specifikaci naleznete na naší webové stránce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno