CD Projekt RED potvrzuje, že aktualizace aktuální generace Zaklínače 3 je stále na dobré cestě ke svému dříve oznámenému uvedení ve Q4 2022.

Zaklínač 3 měl původně vyjít pro PS5 a Xbox Series X/S se všemi očekávanými upgrady na začátku tohoto roku, ale když CD Projekt RED oznámil, že verze aktuální generace byly odloženy a vývoj se interně přesouvá,  mnozí se obávali, že je možná mnohem dál, než si dříve mysleli.

Vývojář samozřejmě rychle poskytl ujištění, že zpoždění bude relativně krátké, než potvrdil, že akční RPG s otevřeným světem vyjde pro konzole současné generace v pozdějších měsících tohoto roku. Nyní CD Projekt RED potvrdil, že The Witcher 3 je stále na dobré cestě k uvedení na PS5 a Xbox Series X/S ve 4. čtvrtletí 2022.

Ve čtvrtém čtvrtletí roku 2022 společnost také plánuje vydat aktualizované vydání Zaklínače 3 s využitím možností konzolí nové generace,“ napsala společnost v nedávné fiskální zprávě ohlížející se za první polovinu roku.

Takže tady to je. Pokud jste se těšili, že si znovu zahrajete Zaklínače 3 na výkonnějším hardwaru s lepšími vizuálními a technickými funkcemi, vypadá to, že čekání nebude příliš dlouhé. Doufejme, že v následujících týdnech bude oznámeno konkrétnější datum vydání.

V téže zprávě CD Projekt RED také potvrdil, že zahájil simultánní vývoj dvou nadcházejících AAA her (jedna z nich je samozřejmě další Zaklínač).

Článek CD Projekt RED informuje, že Zaklínač 3 pro PS5 a XSX/S bude spuštěn v Q4 2022 se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno