Výjimečný 45GR95QE se může pochlubit 45palcovým zakřiveným OLED displejem s antireflexní úpravou, s dobou odezvy 0,1 ms a obnovovací frekvencí 240 Hz.

LG Electronics představilo na veletrhu IFA 2022 v německém Berlíně své nejnovější prémiové monitory, včetně vynikajícího herního monitoru OLED UltraGear (model 45GR95QE). Tento 45palcový model, s prvním zakřiveným OLED displejem od LG s obnovovací frekvencí 240 Hz, je navržený pro pohlcující herní zážitky a nabízí vizuální výkon, rychlost i funkce, které hráči vyžadují.

Návštěvníci stánku LG na veletrhu IFA 2022 si mohli prohlédnout širokou škálu špičkových monitorů, včetně nového modelu UltraGear a monitoru UltraFine™ Ergo AI (model 32UQ890), který přináší opravdu široce přizpůsobitelné nastavení pro vynikající uživatelský komfort doma nebo v kanceláři.

Herní monitor OLED UltraGear

Model 45GR95QE je nejen prvním 45palcovým zakřiveným herním OLED monitorem od LG s poměrem stran 21:9 a rozlišením WQHD (3 440 × 1 440 bodů), ale také vůbec prvním displejem LG, který kombinuje 45palcovou úhlopříčku se zakřivením o poloměru 800R. Toto spojení uživatele nového herního monitoru pohltí. Model 45GR95QE, který je skutečným herním přeborníkem, byl na veletrhu IFA 2022 vystavený společně s působivým herním monitorem LG 48GQ900 UltraGear OLED.

Jak se dalo očekávat, tento nejnovější herní monitor od LG zvyšuje realističnost i odezvu a nabízí vynikající kvalitu obrazu i bezkonkurenční rychlost. Spolu s 240Hz obnovovací frekvencí a dobou odezvy Gray-to-Gray (GTG) na úrovni 0,1 milisekundy poskytuje monitor 98,5% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, vynikající výkon HDR10 a podporu rozhraní HDMI 2.1 – včetně funkcí, jako je variabilní obnovovací frekvence (VRR) – a DisplayPort 1.4. Díky svým velkým rozměrům, poměru stran 21:9, bezokrajovému provedení a zakřivení obrazovky s poloměrem 800R pomáhá nový UltraGear přenést uživatele do jejich oblíbených počítačových nebo konzolových her tak, jak to dokáže jen málokterý monitor. Navíc má ideální velikost, a tak se bez omezení vejde na většinu stolů, také nabízí plynulý multitasking díky funkcím, jako je obraz vedle obrazu (Picture-by-Picture, PBP) a obraz v obraze (Picture-in-Picture, PIP).

Model 45GR95QE, první zakřivený herní monitor OLED UltraGear, přináší stejnou, hvězdnou kvalitu OLED obrazu jako jeho předchůdce (model 48GQ900) a zároveň přidává zakřivení o poloměru 800R a povrchovou úpravu LG Anti-glare & Low Reflection. Tato klíčová vylepšení pomáhají podpořit pocit, že se uživatelé nacházejí přímo ve hře, zahalují je do dění na obrazovce a zároveň snižují nepříjemné, vizuálně rušivé vlivy. Špičková technologie OLED displeje od LG také méně namáhá oči uživatelů, což je užitečné zejména pro ty, kteří se rádi ztrácejí v dlouhých, nepřerušovaných herních seancích.

Článek LG představilo na IFA 2022 zakřivený herní monitor OLED UltraGear se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno