Po uvedení telefonu v Číně Motorola pokračovala a uvedla Motorola Edge 30 Ultra na mezinárodní trh; toto je jejich první telefon, který se dodává s 200megapixelovým fotoaparátem.

Fotoaparát s ultravysokým rozlišením není to jediné, co je na fotoaparátu působivé. Získáte také 6,67palcový 144Hz displej, Snapdragon 8 Plus Gen 1, 4 610 mAh baterii s 125W kabelovým nabíjením, což z něj dělá dosud nejrychleji nabíjecí telefon Motorola, a také získáte 50W bezdrátové nabíjení. To vše s cenou 21.999 Kč. To je opravdu působivá cenovka vzhledem k tomu, jak staví telefon přímo proti všem ostatním vlajkovým lodím od společností Samsung, Apple a OnePlus a dalším.

Kromě masivní 200megapixelového fotoaparátu získáte také další dva fotoaparáty. 50megapixelový ultraširoký snímač spolu s 12megapixelovým teleobjektivem. Na přední straně pak dostanete 60megapixelový fotoaparát pro selfie.

Přečti si  Únik specifikací OnePlus 12, premiéra telefonu by měla být ještě letos

Při pohledu na všechny prémiové specifikace lze s jistotou říci, že Motorola Edge 30 Ultra je rozhodně vítězem a může být snadno jedním z nejprémiovějších telefonů na trhu. Nemůžeme to však říci s jistotou, dokud zařízení nedostaneme do rukou na recenzi.

Motorola Edge 30 Ultra bude k dispozici v jediné konfiguraci 12/256 GB a bude mít pouze dvě barevné provedení – Starlight White a Interstellar Black, která dorazí o něco později.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno