Nejnovější trailer chystaného akčního dobrodružného pokračování nabízí pohledy na dramatická setkání s Thorem, Freyou a dalšími.

Noční prezentace State of Play od Sony se měla zaměřit na hry třetích stran pocházející od japonských vývojářů a zprávy naznačovaly, že nadcházející first party hry PlayStationu se pravděpodobně neobjeví. Nicméně velmi očekávaný God of War Ragnarok nakonec prezentaci uzavřel působivým způsobem.

Společnost Sony v premiéře uvedla nový příběhový trailer pro akční dobrodružné pokračování, který ukazuje pohledy na typicky vysokooktanovou hratelnost, intenzivní boje a několik různých míst. Primárně však upoutávka zaměřuje pozornost na řadu klíčových postav, přátelských ke Kratosovi a Atreusovi, ale i takových jako Thor, Freya, Tyr a další, které dříve nebyly uvedeny. V traileru jsou vidět i skutečně zásadní příběhové momenty.

odívejte se na trailer a také na nové screenshoty níže. Sony také představilo  ovladač God of War Ragnarok s  limitovanou edicí DualSense. Podívejte se na to zde.

God of War Ragnarok  vychází 9. listopadu pro PS5 a PS4. 

Článek Příběhový trailer k God of War: Ragnarok láká na opravdu masivní dobrodružství se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno