Byly přidány nové nástroje jako nafukovací decoy, Tac Cam a Shock Stick. Pohled z třetí osoby a nové mechaniky jako zavěšení na římsu, potápění a mnoho dalších.

Infinity Ward odstartovalo prezentaci Call of Duty: Next odhalením multiplayeru Call of Duty: Modern Warfare 2. Podívejte se na celý trailer níže.

Hra bude obsahovat nové mechaniky, jako je zavěšení na římsu, přes které hráči budou moci nahlížet a dokonce pistolí eliminovat nic netušící nepřátelé. Hráči se také budou moci potápět. Pod vodou budou hráči moci využívat jen určité zbraně, jako je pistole. Ovšem ve vodě je dobré se vyhýbat střelbě, protože při střelbě budete více klesat do hloubky a vše pro vás bude mnohem temnější a bude velmi složité zasáhnout nepřítele.

Mezi nové nástroje patří nafukovací návnada, která při spuštění vyskočí, a Shock Stick pro vypínání vozidel. l. Heartbeat Sensor se vrací, ale má baterii, takže ho nemůžete používat příliš dlouho. Tac Cam označuje nepřátele pro vaše spojence; DDOS může vypnout zařízení; a Explosive Drone bude k dispozici pro ničení letadel.

Ve hře bude také k dispozici 3rd person mode (režim pohledu z třetí osoby), kdy budete procházet mapu z pohledu třetí osoby, ovšem při míření a střelbě se kamera bude automaticky přepínat do první osoby, to znamená, že při průzkumu mapy budete mít mnohem větší přehled o tom, co se děje kolem vás. Funkce třetí osoby bude fungovat jako modifikátor, který lze zapnout a vypnout. V betě Modern Warfare 2 bude v režimu Hardpoint.

Vývojáři plánují po beta verzi rozšířit režim pro třetí osobu na další režimy a naznačili, že to bude zahrnovat Warzone 2.

Call of Duty: Modern Warfare 2 vychází 28. října pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC.

Článek Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 byl představen v našlapaném traileru se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno