Samsung pokračuje v aktualizaci svých starších skládacích smartphonů na Android 12L – přizpůsobenou verzi Androidu pro skládací zařízení a tablety.

Nejnovějším zařízením, které získalo aktualizaci na Android 12L s OneUI 4.1.1 navrchu, je Galaxy Z Fold2, který byl uveden na trh v roce 2020. Začátkem tohoto měsíce Samsung také nasadil aktualizaci na řadu Z Fold3 , Z Flip3 a Tab S8.

Aktualizace Z Fold2 přichází s identifikátorem verze firmwaru F916BXXU2HVHA a je prozatím dostupná v Německu. Očekává se, že v následujících týdnech obdrží aktualizaci více regionů. Aktualizace také přináší zářijovou bezpečnostní opravu.

Velkou novinkou s OneUI 4.1.1 a Androidem 12L je hlavní panel, který vám umožní provádět více úkolů rychleji a efektivněji. Můžete si připnout své oblíbené aplikace a přeskakovat mezi nimi. Uživatelé také získají výhodu snazší změny velikosti okna. Pro zobrazení multitaskingu můžete také použít vícedotykové gesto dvěma prsty.

Přečti si  Řada Galaxy S23 bude znovu používat většinu hardwaru z řady Galaxy S22

Majitelé Galaxy Z Fold2 také získají funkci extrahování textu v aplikaci stock camera, více možností přizpůsobení v Samsung Keyboard, vylepšené vyhledávání souborů v My Files a nové možnosti přizpůsobení tapety.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno