iWant hlásí velký zájem o podzimní novinky Apple. Zákazníci si od pátku mohou koupit nové iPhone 14 nebo Apple Watch Series.

Společnost Apple v rámci zářijové Keynote tradičně představila produktové novinky. Milovníci Applu se dočkali nových iPhone 14, kde mají na výběr z několika modelů, barevných variant a konfigurací. Další představenou novinkou jsou nové Apple Watch Series 8, které jsou také dostupné v několika barevných variantách a konfiguracích. Prodeje obou vlajkových zařízení v ČR odstartovaly v pátek a během prvního prodejního víkendu iWant uspokojil 20 % zákazníků. Největší zájem je o řadu Pro, na které si nyní další zákazníci musí počkat. Naopak u iPhone 14 jsou skladové zásoby dostatečné.

Tradiční hvězdou podzimní nabídky společnosti Apple je nová řada iPhone 14. Ten je dostupný ve čtyřech variantách – iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. První zákazníci si je mohli koupit dnes, v pátek 16. září. „Na základě předobjednávek se během prvního prodejního víkendu podařilo uspokojit pětinu zákazníků, upřesňuje Miloslav Winter, Apple Product Team Leader ve společnosti iWant.

Při srovnání předobjednávek je jasné, že je o nové iPhone 14 zájem. Ve srovnání s předchozí řadou 13 je předobjednávek na všechny modely o 69 % procent víc. „V dnešní době už není mobil jen nástrojem pro komunikaci, ale také pracovním nástrojem. Jsem přesvědčený, že zájemce oslovily novinky jako ještě kvalitnější fotoaparáty se stabilizací videa, velká výdrž baterie a vysoký výkon. Nová řada přináší spoustu sexy novinek včetně věcí jako jsou SOS zprávy přes satelitní spojení – i když zatím budou spuštěny jen v USA a Kanadě,“ říká Miloslav Winter, Apple Product Team Leader ve společnosti iWant.

Zákazníci se také mohou spolehnout na zvýšenou kapacitu paměti iPhonů. Nejnižší možná kapacita je 128GB, maximálně mohou mít zákazníci až 1TB a to u modelů iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Nové iPhone 14 nezklamaly ani co se týče barevných možností. U základních variant iPhone 14 a iPhone 14 Plus mají zákazníci na výběr mezi modrou, fialovou, temně inkoustovou, hvězdně bílou a Product red. V případě iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max je možnost sáhnout po zlaté a stříbrné a tlumenějších barvách temně fialové a vesmírně černé. Nejoblíbenější variantou je iPhone 14 Pro ve vesmírně černé, kterou nejčastěji volí muži. Naopak novou temně fialovou volí velká část žen a jedná se i o druhou nejoblíbenější barvu u řady 14 Pro.

 Nová řada Apple Watch

Na zářijové Keynote nechybělo ani představení nové řady Apple Watch Series 8. Ty Apple uvedl ve třech variantách Apple Watch SE, Apple Watch Series 8 a Apple Watch Ultra. „Hlavním tahákem jsou Apple Watch Series 8 Ultra, které se pyšní nejdelší výdrží baterie, novým 49mm formátem a nejodolnější konstrukcí v historii Apple Watch, vhodnou pro sportovce a milovníky outdoorových aktivit“ usmívá se Winter.

Všechny varianty Apple Watch mají konfigurovatelné barvy řemínků a pouzder, která lze kdykoli vyměnit, pokud se stará barevná kombinace omrzí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno