Masivní únik ukázal 90 videí ukazujících záběry z raného vývoje hry, které potvrzují několik předchozích úniků o detailech hry.

Masivní únik zahrnující 90 videí ukázal značné množství herních záběrů z alfa sestavení hry Grand Theft Auto 6. Podle novináře Jasona Schreiera na Twitteru se únik zdá být legitimní a potvrzuje řadu podrobností o hře, které byly zmíněny v předchozích zprávách, včetně skutečnosti, že se odehrává ve Vice City a má dva hratelné protagonisty, z nichž jeden je žena.

Je zobrazeno poměrně dost záběrů ze hry, které předvádějí hru v otevřeném světě, boj, zbraně, vozidla, interakce NPC, interiéry a mnoho dalšího. V celém záběru lze v pozadí zahlédnout spoustu prvků, které, jak se zdá, potvrzují legitimitu úniku, včetně několika známých světových značek, jako jsou LTD Gasoline, Redwood Cigarettes, LifeInvader. Ukázána je také hratelnost pro oba protagonisty.

Přečti si  Nothing Phone (2) oficiálně dorazí v červenci s 4 700 mAh baterií

Zdá se, že záběry byly staženy z Rockstar’s Slack. Záběry jsou, jak již bylo zmíněno dříve, z alfa verze hry a jsou údajně zachyceny z hardwaru PS4 a PC. Zdá se také, že unikl zdrojový kód samotné hry, což může být pro Rockstar více než závažné. Více o tom zde.

Vývojáři jsou únikem údajně zdrceni a jejich oficiální vyjádření k celé situaci se očekává během dnešního dne. 

Všechny záběry si můžete prohlédnout prostřednictvím odkazů nachezíjích ser na Redditu.

Již dříve se ve zprávách tvrdilo, že Grand Theft Auto 6 má za cíl uvedení na trh někdy v roce 2024. Ještě se uvidí, zda tento únik bude mít nějaký dopad na plánovanou časovou osu vydání hry, zejména s údajným únikem jeho zdrojového kódu. Situaci kolem GTA 6 nadále sledujeme.

Přečti si  PlayStation představil zařízení pro vzdálené hraní „Project Q“, nabízí obrazovku 1080p a funkce DualSense

Článek Masivní únik odhaluje gameplay obrázky z Alfa verze hry se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno