Švédský výrobce hodinek Anicorn se spojil s NASA a Kojimou, aby nám přinesl opravdu luxusní hodinky.

Hideo Kojima se spojil s NASA a švédským výrobcem hodinek Anicorn, aby vytvořili limitovanou edici hodinek, které budou zabaleny s nositelnou maskou Ludens. K dispozici je také taška z limitované edice a tričko se značkami NASA a Kojima Productions.

Začneme hodinkami, o kterých nám bylo řečeno, že se jmenují „Homo Ludens“. Hodinky jsou z velké části stříbrné s některými zlatými detaily, razítkem NASA s úplným vysvětlením akronymu na obličeji a mottem Kojima Productions, „From Sapiens to Ludens“, vyrytým podél vnějšího okraje pouzdra. Na zadní desce bude uvedeno sériové číslo a název produktové řady „Space Ludens“.

Soudě podle stránek Anicorn, budete mít na výběr kožený nebo kovový řemínek, v závislosti na vašich osobních preferencích.

Přečti si  Evropský prodejce odhalil specifikace Samsungu Galaxy A54 5G

Tyto náramkové hodinky jsou jistě skvělé, ale zajímavá je také maska Ludens vyrobena z uhlíkových vláken, která se bude prodávat jako součást Rare Edition of Space Ludens. Tato maska ​​„je sběratelský předmět v životní velikosti 1:1, který je skutečně nositelný, každý z nás je Ludens“. Je také “předložena ve speciální krabici, která obsahuje kovový očíslovaný štítek s individuálním číslem a přizpůsobenou brožuru příběhu o spolupráci. Další speciální rukavice pro manipulaci s uměním jsou součástí vzácné edice.”

Space Ludens je vyvrcholením dvouletého projektu mezi Anicorn a Kojima Productions. Jak Kojima, tak umělec Metal Gear Yoji Shinkawa dohlíželi na proces návrhu, který byl z velké části inspirován maskotem Kojima Productions, Ludensem. To je ten velký astronaut, který rezonuje římským legionářským vzhledem.

Přečti si  Genesis uvádí na trh ergonomické herní křeslo Nitro 890

Anicorn říká, že étos Space Ludens je „korelací času, prostoru a Homo Ludens“ a „přináší zábavu do neznámého vesmíru“. K tomu také nabízejí limitovanou edici „sacoche“ (francouzsky „bag“) a také trička s logy Kojima Productions a NASA ve velikostech M, L a XL.

K prodeji bude 100 kombinací hodinek a masek Rare Edition, 500 hodinek, 100 tašek a neomezený počet triček. Space Ludens se začne prodávat 27. září a cena nebyla zatím stanovena, ale neočekávejte, že by to bylo levné.

Článek Hideo Kojima spolupracuje s NASA na výrobě hodinek, tato exkluzivní edice vyjde s maskou Ludens se nejdříve objevil na GAME PRESS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno