Infinix oznámilo svůj 180W Thunder Charge na začátku tohoto roku a nyní přichází trailer, který potvrzuje první telefon, který jej podporuje.

Video se objevilo na oficiálním obchodě AliExpress společnosti a odhaluje, že Infinix Zero Ultra je na cestě. Kromě masivně rychlého nabíjení bude mít také 200MP hlavní fotoaparát s OIS a 120Hz OLED obrazovku s 2,5D zakřivenými okraji.

Teaser také potvrzuje čipovou sadu Dimensity 920, která vyvolává některé otázky. Čipová sada Mediatek má teoreticky ISP, který podporuje 20MP + 20MP duální fotoaparáty nebo 108MP samostatné fotoaparáty, což znamená, že 200MP senzor by potřeboval vyhrazené ISP, aby bylo možné s ním pracovat. Alternativně se podíváme na některé upscalingové vychytávky bez skutečné podpory vysokého rozlišení.

Přečti si  Vivo X90 Series se řadí mezi nejlepší smartphony roku 2022

Infinix Zero Ultra bude dodáván s 8 GB RAM a 256 GB úložištěm a trailer jasně odhaluje nastavení trojitého fotoaparátu na zadní straně a jednu selfie kameru ve výřezu.

Výpis také říká, že obrazovka je 6,8” s rozlišením Full HD+ a telefon má port USB-C a prostor pro 2 SIM karty. Kapacita baterie je s největší pravděpodobností 4 500 mAh, protože taková byla kapacita prototypu z června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno