Série Galaxy S23 by měla debutovat někdy příští rok a během posledních několika měsíců jsme o sérii slyšeli několik podstatných podrobností. 

Jistě, vlajková loď Galaxy S23 Ultra nedávno prošla čínskou certifikací, ale jednou z informací, které jsme hodně slyšeli, je skutečnost, že řada S23 bude z velké části založena na řadě S22.

To by nemělo být překvapením, protože řada Galaxy S22 je již výjimečná, ale nyní máme potvrzení, že Samsung přistoupí k hardwarovým změnám s určitými omezeními.

Pokud se informace ukáže jako pravdivá, Galaxy S23 a Galaxy S23+ budou z velké části stejné jako Galaxy S22. Jistě, najdete upgrady jako nový čipset, jako je Snapdragon 8 Gen 2, ale kromě toho bude dalších hardwarových rozdílů jen málo.

Kromě toho zdroj také říká, že Galaxy S23 Ultra bude používat vylepšený čip, novou obrazovku a 200megapixelovou kameru Samsung, ale kromě toho bude telefon z velké části stejný jako Galaxy S22 Ultra.

Přečti si  Samsung upouští od plánu použití fotoaparátu s proměnným zoomem na Galaxy S24 a zatím se bude držet konfigurace se 4 senzory

Ačkoli by bylo bezpečné tento krok Samsungu kritizovat, ve skutečnosti to signalizuje, že by Samsung mohl začít zásadní kapitolu. Výrobci telefonů již nemohou sedět a útočit na Apple, protože Apple se sérií iPhone 14 Pro skutečně udělal něco velkolepého a Samsung, který je největším konkurentem Applu, ve skutečnosti potřebuje jít dopředu a dodat něco, co může soupeřit s iPhonem 14 Pro. Na to, jak dopadne řada Galaxy S23, si budeme muset počkat. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno