Před několika týdny jsme se dozvěděli, že vivo se připravuje na představení X80 Pro+ v září, nicméně tyto plány se setkaly s neočekávaným zpožděním.

Už jsme skoro v říjnu a stále není Pro+ v dohledu, místo toho společnost uvedla vivo X Fold+. Dle zástupců společnosti byl model X80 Pro+ zrušen, protože společnost se zaměřuje na vydání modelové řady X90.

vivo nám neposkytlo oficiální podrobnosti o tomto startu, ale leakster Ice Universe hlásí, že vivo X90 Pro+ přijde v prosinci. Bude obsahovat 1” hlavní snímač a nový teleobjektiv (a zakázkové zpracování teleobjektivu), plus nadcházející čipset Snapdragon 8 Gen 2, LPDDR5X RAM a úložiště UFS 4.0 spolu s AMOLED displejem Samsung E6.

X80 Pro+ měl obsahovat Snapdragon 8+ Gen 1 (oproti původní 8 Gen 1) a hovořilo se o upgradu fotoaparátu – nahrazení 12MP 2x a 8MP 5x teleobjektivy X80 Pro dvojicí 50MP modulů. (jeden se snímačem JN1, jeden se snímačem JN2). Hlavní fotoaparát však měl stále používat 1/1,3” GNV senzor (zakázková verze GN1 od Samsungu).

Přečti si  OnePlus potvrzuje, že 4. dubna budou představeny dva nové produkty

Byl by to solidní upgrade, kdyby byl skutečně spuštěn tento měsíc, ale s ohledem na zpoždění má větší smysl skočit přímo do řady X90 Pro+. Za prvé, 8 Gen 2, plus nové standardy RAM a úložiště slibují vyšší šířku pásma a nižší spotřebu energie (až o 46 % v případě UFS 4.0). Také 1” senzory budou další velkou věcí (doslova) pro vlajkové lodě zaměřené na fotoaparát.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno